آگهی شناسایی پیمانکار

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی درمانی گلستان در نظر دارد با توجه به شرایط ذیل بخش سی تی اسکن بیمارستان‌های 1)پنجم آذر گرگان 2)شهید مطهری گنبد 3) امام خمینی (ره) بندر ترکمن به صورت یکجا یا مجزا را به اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی، واگذار نماید. افراد متقاضی براساس ضوابط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و این دانشگاه با ارائه سوابق کاری، توانمندی و پذیرش بندهای ذیل درخواست خود را حداکثر ظرف مدت 10 (ده) روزکاری پس از انتشار این آگهی به آدرس:‌ گرگان- ورودی غربی سازمان مرکزی دانشگاه دبیرخانه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ارسال نمایند.

1-دستگاه تصویر برداری CT SCAN برند زیمنس و 16 اسلایس با تایید معاونت غذا و داروی دانشگاه (اداره تجهیزات پزشکی) باشد.

2-نحوه واگذاری براساس آیین‌نامه مالی و معاملاتی دانشگاه‌ها به صورت اجاره و در قالب قرارداد «اجاره مشارکت» می‌باشد که در هنگام فراخوان شرایط به تفصیل اعلام خواهد شد.

3-خدمات صرفاً با تعرفه مصوب هیئت وزیران (تعرفه دولتی) به بیماران ارائه می‌شود.

4-سرمایه‌گذار از سیاستهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که توسط دانشگاه ابلاغ می‌گردد تبعیت نماید.

5- تامین نیروی انسانی (اعم از پزشک متخصص و سایر نیروهای فنی و پشتیبانی) با سرمایه‌گذار می‌باشد.

6-خرید، نصب و راه اندازی دستگاه فوق توسط سرمایه‌گذار می‌باشد.

لازم به ذکر است ارسال مدارک هیچ تعهدی نسبت به انعقاد قرارداد برای این دانشگاه ایجاد نمی‌کند. ضمناً تاکید می‌گردد افراد متقاضی یا متقاضیان می‌توانند برای هر سه یا هر یک از موارد پیشگفت بصورت مجزا درخواست خود را با آدرس ذکر شده در این آگهی ارسال نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 32470046-017 معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان مدیریت بودجه واحد اقتصاد سلامت تماس حاصل فرمایید. 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان معاونت توسعه مدیریت و منابع


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد