آگهی مناقصه‌عام یک‌مرحله‌ای

                                                  شماره  57/98 س

 

شرکت ارتباطات سیار ایران در نظر دارد خرید سرورهای اوراکل و متعلقات به‌همراه خدمات مورد نیاز را از طریق مناقصه‌عام یک‌مرحله‌ای و براساس طرح قرارداد، شرایط، مشخصات فنی و مستندات موجود به انجام برساند .

لذا داوطلبان شرکت در مناقصه می توانند از تاریخ نشر آگهی لغایت 1/8/98 با در دست داشتن معرفی‌نامه و رسید بانکی مبنی بر واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال (پانصد هزار ریال) به‌حساب شماره ۱۸۶۴۴۶۴۴۰۹ بانک ملت شعبه ونک تک به‌نام شرکت ارتباطات سیار ایران (شناسه پرداخت ۱۷۰۰۰۹۸۱۹۰۴4۲۸۴) در ساعات اداری به‌نشانی: تهران، میدان ونک، برج همراه، طبقه سوم، واحد ۸ (تلفن: 81712393) مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت و با توجه کامل به مندرجات آن‌ها اسناد مزبور را مهر و امضاء کرده و به ضمیمه پیشنهاد خود حداکثر تا ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ 18/08/98 به نشانی فوق الذکر تسلیم نمایند. کمیسیون معاملات در روز یکشنبه مورخ 19/08/98 رأس ساعت 14، در طبقه یازدهم برج همراه تشکیل و نسبت به پیشنهادات رسیده تصمیم اتخاذ خواهد شد. ضمناً مبلغ تضمین شرکت در مناقصه 20،126،000،000 ریال (بیست میلیارد و یکصد و بیست و شش میلیون ریال) بوده که باید به‌صورت ضمانتنامه بانکی و یا چک بانکی تضمین شده ارایه شود . مناقصه‌گران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 81712555 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است هر یک از شرکت‌های حاضر در مناقصه بایستی به سایت تأمین کنندگان همراه اول به‌نشانی: www.mci.ir/tamin مراجعه نموده و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل مدارک خود در این سایت اقدام نمایند.  

 

 

                                                                                                                      اداره کل خرید

                                                                                                            شرکت ارتباطات سیار ایران


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد