با بانک ملی به جام‌جهانی روسیه بروید

شعار دلخواهتان را روی پیراهن تیم ملی بنویسید و با انتشار تصویر آن در صفحه اینستاگرام خود در قرعه کشی سفر به جام‌جهانی روسیه شرکت کنید.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک ملی، این بانک به منظور همراهی تیم ملی کشورمان در مسابقات جام‌جهانی روسیه، 90نفر از هموطنانمان را به جام‌جهانی2018، اعزام می‌کند.

افراد می‌توانند برای شرکت در این جشنواره به http: //bmi.ir/landing/worldcup مراجعه کرده و شعار مورد نظر خود را (تا حداکثر 70کارکتر) در کادر مشخص شده یادداشت کنند و سپس تصویر آن را بر روی پیراهن ملی از سایت بانک دانلود و آن را در صفحه اینستاگرام خود بارگزاری نمایند.

شرکت‌کنندگان در جشنواره پیراهن ملی باید زمان بارگذاری تصویر، صفحه رسمی بانک ملی ایران را در آن تگ و با هشتگ‌های #پیراهن_ملی و #بانک_ملی_ایران آن را منتشر کنند.

برای شرکت در این جشنواره ضروری است علاقه مندان در کانال تلگرام و یا کانال بله بانک ملی ایران عضو شده و حتماً صفحه رسمی اینستاگرام بانک ملی ایران را دنبال کنند تا بتوانند در قرعه کشی این جشنواره شرکت کنند. همچنین افراد باید در این مدت صفحه اینستاگرام خود را از حالت شخصی خارج نمایند.

افراد می‌توانند تا تاریخ 20فروردین ماه در جشنواره شرکت کرده و شانس خود را برای برنده شدن این سفر امتحان کنند.

پیام رسان بله، سامانه بام و حساب‌های قرض‌الحسنه 3 روش دیگری هستند که افراد می‌توانند از طریق آنها برای تماشای مسابقات جام‌جهانی 2018 به روسیه سفر کنند که در اخبار بعدی توضیح داده می‌شوند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد