تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران از روابط‌عمومی بانک سپه

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با ارسال نامه‌ای از رییس وقت اداره روابط‌عمومی بانک سپه به پاس تلاش‌های صورت گرفته در برگزاری هرچه با شکوه‌تر راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن ماه تقدیر کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک سپه، در نامه سیدمحسن‌محمودی به سیدعلیرضاهاشمی آمده است: با حمد خداوند متعال و سپاس از عنایات حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فدا) در طلیعه چهلمین بهار عزت و شرف، در مقطعی حساس و سرنوشت‌ساز، مردم بصیر و شرافتمند ایران اسلامی با حضور وصف‌ناپذیر، تماشایی و ستودنی خود در راهپیمایی یوم‌ا... بیست‌ودوم بهمن ماه، بار دیگر با خلق حماسه‌ای اعجاب‌انگیز، برگ افتخار ماندگاری را بر اوراق سراسر صلابت و اقتدار تاریخ‌ام القرای جهان اسلام افزودند.

در ادامه آمده است: سپاس خداوندی را که مردمی این چنین متدین، ولایتمدار و حماسه‌آفرین، لبیک‌گویان و گوش به فرمان رهنمودهای گهربار امام‌المسلمین حضرت آیت‌ا...العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی دشمنان داده و با شور و شعور در پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب اسلامی که برگرفته از سرشت فاطمی است، در هندسه نوین قدرت، برای ملت‌های مسلمان و ستمدیده جهان، طراوت و نشاط انقلابی‌گری را به ارمغان آوردند و خون تازه‌ای به رگ‌های پیکره نظام اسلامی بخشیدند.

به این وسیله از تلاش‌های بی‌دریغ و ستودنی جنابعالی و سایر همکاران محترم در امر برقراری غرفه‌های فرهنگی و... در طول مسیرهای راهپیمایی یوم‌ا...بیست‌ودوم بهمن که به این راهپیمایی با شکوه، نشاط و طراوت خاص بخشیده بود، صمیمانه قدردانی می‌نماید.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد