پرداخت ۲۲ هزار میلیارد وام در بانک آینده

بانک آینده در سال ۱۳۹۶، نسبت به ساده‌سازی و تسریع فرایند پرداخت تسهیلات اهتمام ویژه‌ای کرده است؛ تا عده بیش‌تری از مردم عزیزمان، بتوانند؛ از تسهیلات بهره‌مند شوند. در نتیجه تسهیل فرایند پرداخت تسهیلات، میزان تسهیلات اعطایی به میزان قابل توجهی افزایش یافت؛ به‌گونه‌ای که با پرداخت بیش از ۲۵ هزار  فقره تسهیلات خُرد با جمع مبلغ ۱۲هزار میلیارد ریال، تعداد مشتریان تسهیلاتی خُرد نسبت به سال قبل، بیش از ۶۲ درصد افزایش پیدا نمود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک آینده، این بانک در سال ۱۳۹۶، برای تأمین نیازهای تسهیلاتیِ مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه‌های هدف، طراحی و عرضه نمود. محصولات اعتباری متنوع، تحت عناوین: «زندگی»، «رویش»، «بهاور»، «اشتغال»، «متخصصان» و «کاریز»، با اهدافی نظیر: تأمین احتیاجات ضروری مردم؛ از قبیل خرید کالا، خرید خودرو، تهیه جهیزیه، تعمیر و بازسازی مسکن و... پاسخ سریع به نیازهای مالی سپرده‌گذاران محترم، ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای اقشار متخصص جامعه، شامل: پزشکان، مهندسان، وکلا و... تا سقف ۱۰ میلیارد ریال، کمک به اشتغالزایی توسط صاحبان اصناف و دارندگان مدارک آموزش فنی و حرفه‌ای، در سطح شعب این بانک عرضه شدند. تعداد ۱۳، ۸۴۸ فقره تسهیلات خُرد، با جمع کل 9.707میلیارد ریال از مبلغ پرداختی ذکر شده، از طریق محصولات فوق به متقاضیان و عموم مردم پرداخت شده است.

با توجه به نقش مهم بنگاه‌های کوچک و متوسط(SMEs) در اشتغالزایی، در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، بانک آینده نسبت به تأمین مالی ۲۵۵ بنگاه کوچک و متوسط، با مبلغ 10.655 میلیارد ریال در ۱۹ استان اقدام کرده است. قابل ذکر است؛ از طریق تأمین مالی این بنگاه‌ها، تعداد 1.203 نفر به میزان اشتغال جدید، در واحدهای تولیدی کشور افزوده شد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد