آشنایی با مناقصه در کارگاه‌های بهاره بورس کالای ایران

بورس کالای ایران با برگزاری ۲۰ دوره آموزشی رایگان به استقبال بهار ۹۷ می‌رود.

به گزارش سایت «کالاخبر»، شرکت بورس کالای ایران در نظر دارد با برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی برنامه‌های متنوعی را برای علاقه‌مندان به این حوزه به اجرا درآورد.

در همین راستا، کارگاه‌های متعددی از تاریخ ۱۹فروردین لغایت ۲۹ خردادماه، با موضوعاتی شامل آشنایی با سازوکار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران، آشنایی با قراردادهای آتی همزمان با آموزش نحوه معاملات در تالار مجازی بازار مشتقه و آشنایی با قراردادهای اختیار معامله و استراتژی‌های معاملاتی آن برگزار می‌شود.

دوره‌های آشنایی با فرایند انتشار و معاملات قراردادهای سلف موازی استاندارد، معاملات گواهی سپرده کالایی و صندوق‌های کالایی و همچنین آشنایی با روش‌های جدید معاملات در بورس کالای ایران از جمله مناقصه، فوروارد، کشف پریمیوم و... از دیگر کارگاه‌های آموزشی بورس کالای ایران در فصل بهار است که توسط مدرسین مربوطه آموزش داده می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، تمامی کارگاه‌های آموزشی بورس کالای ایران به صورت رایگان برگزار می‌شود و حداقل نفرات برای تشکیل کارگاه‌ها به صورت حضوری در محل شرکت بورس کالای ایران ۲۰ و حداکثر ۴۰ نفر اعلام شده است.

همچنین، امکان برگزاری کارگاه‌ها به صورت خاص و با شرط حضور حداقل ۲۰ نفر، در محل سازمان‌ها نیز وجود دارد. مهلت ثبت نام برای هرکارگاه حداکثر دو هفته قبل از شروع کلاس می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش‌تر با اداره آموزش و ترویج شرکت بورس کالای ایران با شماره ۸۵۶۴۴۰۱۴ تماس حاصل نمایند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد