پارک فناوری پردیس منتشر کرد

فراخوان جذب ایرانیان متخصص مقیم خارج در شرکت‌های دانش‌بنیان

فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور برای اشتغال در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، به نقل از پارک فناوری پردیس، پارک فناوری پردیس فراخوانی در راستای جذب ایرانی مقیم خارج به شرکت‌های دانش‌بنیان منتشر کرد.

در فراخوان منتشر شده توسط پارک فناوری پردیس آمده است؛

این پایگاه به‌عنوان یکی از اولین پایگاه‌های تخصصی در طرح «همکاری با ایرانیان متخصص و کارآفرین خارج از کشور» که تاکنون بیش از ۲۰ طرح کسب‌وکار فناورانه را جذب کرده است، آمادگی خود را درخصوص جذب نیروهای متخصص ایرانی خارج از کشور در چارچوب طرح اشتغال در شرکت‌های عضو پارک، اعلام می‌کند.

مطابق اعلام این فراخوان، طرح اشتغال ایرانیان متخصص خارج از کشور در شرکت‌های فناور، شامل «اختصاص نیمی از حقوق متقاضیان به صورت ماهانه تا سقف5.000.000 تومان به مدت ۱۲ ماه» می‌شود که توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری تأمین اعتبار می‌گردد.

در این فراخوان اشاره شده، تمامی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند جهت همکاری در این طرح، توضیحات و راهنمایی‌های لازم را از طریق اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و رابط پایگاهِ پارک فناوری پردیس، آقای اصلانی با شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۴۱۶۱ دریافت کنند.

در چند سال اخیر، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانیِ خارج از کشور در راستای نیل به «اهداف بلندمدت چشم‌انداز علمی»، «بهره‌گیری از ذخایر علمی و حرفه‌ای متخصصان ایرانی خارج از کشور» و «انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به داخل کشور» اجرایی شده است.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به همراه «پایگاه‌های تخصصی همکار» خود، مسؤولیت اجرایی کردن این برنامه را برعهده دارد. دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوریِ منتخب کشور، به عنوان پایگاه‌های تخصصی همکار در این طرح فعالیت می‌کنند.

--------


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد