نقش تحریم در توسعه ظرفیت ارتباطی کشور

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: به رغم تحریم‌ها و شرایط سخت توانستیم در توسعه تمامی‌ ظرفیت‌های ارتباطی کشور به ویژه ظرفیت شبکه انتقال، شبکه فیبرنوری و اینترنت پیشرفت‌های خوبی کسب کنیم.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، حمید فتاحی گفت: امروز همه شئونات زندگی مردم اعم از سیاست، فرهنگ و اجتماع معطوف به فناوری اطلاعات است و تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم در جهان نیز مبتنی بر این فناوری در حرکت است. این تحول زمانی در کشور اتفاق می‌افتد که زیرساخت وابسته‌های فنی و لازم آن، آماده و مهیا باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر شرکت ارتباطات زیرساخت به رغم تحریم‌ها و شرایط سخت توانسته در توسعه تمامی‌ظرفیت‌های ارتباطی به ویژه ظرفیت شبکه انتقال، شبکه فیبرنوری و اینترنت پیشرفت‌های خوبی را کسب کند.

معاون وزیر ارتباطات اضافه کرد: با توجه به نقش مهمی‌ که شرکت ارتباطات زیرساخت در ایجاد و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی کشور به عهده دارد باید تلاش کنیم علاوه بر ارتقای کیفی و کمی‌خدمات، با ارتقای بهره‌وری و اثربخشی فعالیت‌هایمان تمامی ‌ارائه‌دهندگان مجاز خدمات در بخش ICT کشور را مجاب به استفاده از پتانسیل و خدمات شبکه زیرساخت ارتباطی کشور کنیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: نیروی انسانی به عنوان رکن اساسی، عامل تأثیرگذاری است و باید فعالیت بیشتری در حوزه نیروی جوان شرکت ارتباطات زیرساخت و انتخاب افراد کارآمد در سطوح مدیریتی صورت پذیرد. از این رو انتظاری که از جوانان می‌رود نوآوری در عرصه فعالیت‌های روزمره شرکت زیرساخت و همچنین سبد سرویسها و خدمات آن است. چرا که ما با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود به نگاه‌های نو و خلاقانه نیازمندیم.

فتاحی گفت: از پایان سال ۹۶ تاکنون حدود ۱۲۴ انتصاب در شرکت ارتباطات زیرساخت صورت گرفته که ۵۰ درصد از انتصابات مدیریتی از بین جوانان بوده و ما در این زمینه شاهد آمار خوبی هستیم.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد