ابقای مخالفت ارایه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان با تعرفه دولتی

اهالی بهارستان با ابقای ارایه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان با تعرفه دولتی در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی، شهرداری و نیروهای مسلح در قانون بودجه ۹۷ موافقت کردند.

به گزارش مناقصه‌مزایده نمایندگان در نشست علنی مجلس‌شورای‌اسلامی ضمن مخالفت با حذف ماده 9 طرح اصلاح قانون بودجه سال 1397 مبنی بر حذف جز (1) بند (ز) تبصره (17) قانون بودجه براساس پیشنهاد غلامرضا‌کاتب با ابقای آن با 140 رأی موافق، 57 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در جز (1) بند (ز) تبصره (17) آمده است: سازمان‌ها و ارگان‌های غیردولتی که به هر نحوی از منابع عمومی دولت استفاده می‌کنند باید از تعرفه بخش دولتی تبعیت نمایند. همچنین در مناطقی که سایر بخش‌ها از جمله سازمان تأمین اجتماعی، شهرداری و نیروهای مسلح امکانات بیمارستانی و ارایه خدمات دارند باید به کلیه افراد بیمه‌شده با تعرفه دولتی خدمت ارایه نمایند.

گفتنی است نمایندگان با بند (10) این طرح در خصوص تغییرات جداول قانون بودجه 97 با 133 رأی موافق، 19 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 210 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بند (10) مذکور عبارت است از متن زیر به ذیل جدول شماره (2- 7) اضافه می‌شود. تغییرات شماره طبقه‌بندی برنامه‌های مندرج در جدول (2-7) ردیف‌های متفرقه منتقل شده به جدول شماره 7 با تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور مجاز است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد