عضو کمیسیون عمران مجلس

برخی پیمانکاران مسکن مهر دادگاهی شده‌اند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در سطح کشور از جمله شهر گناباد هنوز بسیاری از متقاضیان مسکن مهر مشکلاتی با تعاونی‌ها دارند و کسی پاسخگوی مردم در این حوزه و پول‌های پرداخت شده نیست.

به گزارش خانه‌ملت، حمید‌بنایی عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از عدم تعیین تکلیف طرح جامع مسکن توسط دولت و مجلس گفت: متأسفانه بعد از گذشت چندین دهه، هنوز کشور دارای استراتژی درست در حوزه ساخت مسکن نیست و این مسأله موجب اجرای سیاست‌های متفاوت در این بخش شده است.

راهکارهای قابل قبول برنامه ششم توسعه برای تولید مسکن

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس‌شورای‌اسلامی ادامه‌داد: خوشبختانه راهکارهای قابل قبولی در برنامه ششم توسعه برای تولید مسکن و ایجاد رونق اقتصادی در این بخش دیده شده، اما تاکنون هیچ یک از موضوعات مطروحه به صورت درست عملیاتی نشده است.

طبق وعده وزارت راه پروژه مسکن مهر تا مهر ماه سال آینده تعیین تکلیف می‌شود

وی تصریح‌کرد: یکی از اولویت‌های اصلی وزارت راه و شهرسازی در شرایط کنونی تکمیل پروژه مسکن مهر است، البته براساس گزارش قائم مقام وزیر راه، پروژه مسکن مهر تا مهر ماه سال آینده به اتمام می‌رسد.

بعید می‌دانم مسکن مهر تا مهر ماه سال 98 به اتمام برسد

با توجه به نوع عملکرد و سیاست‌گذاری مسؤولان حوزه مسکن، من بعید می‌دانم که مسکن مهر طبق وعده آنها تا مهرماه سال 98 به اتمام برسد، زیرا مشکلات مسکن مهر تنها معطوف به عملیات اجرایی و تکمیل ساختمان نیست

بنایی افزود: با توجه به نوع عملکرد و سیاست‌گذاری مسؤولان حوزه مسکن، من بعید می‌دانم که مسکن مهر طبق وعده آنها تا مهرماه سال 98 به اتمام برسد، زیرا مشکلات مسکن مهر تنها معطوف به عملیات اجرایی و تکمیل ساختمان نیست.

درگیری متقاضیان با تعاونی‌های مسکن مهر

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه‌داد: امروز در سطح کشور از جمله شهر گناباد هنوز بسیاری از متقاضیان مسکن مهر مشکلاتی با تعاونی‌ها دارند و کسی پاسخگوی مردم در این حوزه و پول‌های پرداخت شده نیست، همچنین در برخی از پروژه‌ها، پیمانکار کار را ر‌ها کرده و دادگاهی شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از موانع اصلی تکمیل مسکن مهر در کشور، مسأله اعتبارات است، از این رو اگر بودجه کافی برای تکمیل بخش‌های باقی‌مانده و توسعه زیرساخت‌ها پرداخت نشود، نمی‌توان به تعیین تکلیف مسکن مهر امید داشت.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد