دریافت سهمیه سوخت مدارس به شرط نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از الزام نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدارس برای برخورداری از سهمیه سوخت تخصیصی خبر داد.

به گزارش مناقصه ومزایده مرتضی ضامنی در خصوص سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس افزود: بر اساس مصوبه هیات وزیران، مقرر شد تخصیص سهمیه سوخت رانندگان سرویس مدارس صرفاً بر مبنای احصاء پیمایش آنها در قالب اعتبار نقدی به حساب مالکان این خودروها انجام پذیرد.

وی ادامه داد: این دسته از رانندگان برای برخورداری از سهمیه تخصیصی سوخت، باید نسبت به نصب اپلیکیشن محاسبه پیمایش سوخت هرچه سریعتر اقدام کنند.

ضامنی گفت:‌ میزان پیمایش ماهیانه هر راننده بر اساس گزارش ارسالی از نرم افزار فوق در هرماه محاسبه و مبنای اختصاص اعتبار مربوط به سهمیه سوخت است که رانندگان موظف هستند در تلفن همراه خود نصب کنند.

وی در رابطه با عدم نصب اپلیکیشن محاسبه پیمایش گفت: مرجع شناسایی و فعالیت در این حوزه، نرم افزار موبایلی یاد شده است و عدم نصب این نرم افزار و عدم ارائه گزارش پیمایش صورت گرفته از این طریق سبب حذف سهمیه سوخت خواهد گردید.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در رابطه با روش  استفاده از نرم افزار عنوان شده افزود: رانندگان سرویس مدارس باید با شروع هر سرویس، شروع سفر و پایان هر سرویس گزینه پایان سرویس را از طریق برنامه ثبت کنند (این موضوع شامل سرویس های رفت و برگشت و سرویس دوم و سوم نیز می شود). مجموع سرویس‌های انجام شده و مسافت هایی که توسط راننده در مدت زمان فعالیت طی  می‌شود تعیین کننده میزان سهمیه سوخت مورد نیاز راننده خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: نرم افزار فوق صرفاً برای سنجش پیمایش این گروه از ناوگان برای تعیین سهمیه سوخت بوده و کاربردی برای دانش آموزان ندارد، در خصوص نرم افزار مربوط به دانش آموزان، موضوع در کار گروه مشترکی با آموزش و پرورش در حال بررسی است که پس از نهایی شدن اعلام خواهد شد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد