افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق مازندران

در این مدت 28 روستای زیر 20 خانوار فاقد برق از نعمت برق برخوردار شده‌اند که به‌طور متوسط ماهانه یک روستای زیر 20 خانوار بهره‌مند و رشد یک درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از افزایش 11 درصدی طول شبکه‌های توزیع برق مازندران در دولت یازدهم خبر داد.

قاسم شهابی در این باره گفت: طی 3 سال گذشته 859 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 531 کیلومتر شبکه فشار متوسط در حوزه توزیع برق مازندران احداث شده که ماهانه حدود 39 کیلومتر به‌طور متوسط به شبکه‌های توزیع برق مازندران افزوده شده که 24 کیلومتر این میزان به شبکه‌های فشار ضعیف و 15 کیلومتر به شبکه‌های فشار متوسط اضافه شده است.

وی همچنین از افزایش 17 درصدی تعداد ترانسفورماتورهای حوزه توزیع برق مازندران در این مدت خبر داد و افزود: طی این مدت 3 هزار و 733 دستگاه با قدرت 313 هزار و 70 کیلوولت آمپر به ظرفیت ترانس‌های حوزه توزیع برق مازندران افزوده شده است که به‌طور متوسط ماهانه 104 دستگاه با ظرفیت 8 هزار و 696 کیلوولت آمپر به تعداد و ظرفیت‌های ترانسفورماتور افزوده شده است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان‌کرد: طی 3 سال گذشته 157 هزار و 226 مشترک به تعداد مشترکان این شرکت افزوده شده که نسبت به مدت مشابه سنوات گذشته رشد 10 درصدی را شاهد بودیم و به‌طور متوسط ماهیانه 8 هزار و 696 مشترک به تعداد مشترکات این شرکت افزوده شده است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد