نوروز 97 با قطار گردشگری شمال رجا

در سفرهای نوروزی سال 97، قطار گردشگری رجا تهران-سوادکوه و بالعکس در مسیر شمال پذیرای علاقه‌مندان به گردشگری است.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران (ریل باس ارم) همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، روزهای سوم، نهم، دهم، دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه 1397 آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به گردشگری است.

مدت زمان حدودی سفر با قطار گردشگری یاد شده 16ساعت بوده که ساعت 7:25 صبح روزهای یاد شده از مبدأ تهران حرکت کرده و در طول مسیر در مناطق بنکوه، سیمین‌دشت (مسیر برگشت)، روستای شوراب، پل ورسک و سوادکوه توقف می‌کند.

برنامه حرکت این قطار بعد از ایام پیک نوروز 1397 به‌صورت معمول در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته مطابق با برنامه و پذیرایی اشاره شده خواهد بود.

بهای بلیت تک نفره قطار گردشگری تهران-سوادکوه‌-‌تهران (رفت و برگشت) با پذیرایی (صبحانه، نهار و عصرانه) و راهنمای تور و بیمه مسافران، به مبلغ 170هزار تومان برای افراد بزرگسال و 85هزارو500تومان برای کودکان (دو تا 12سال) می‌باشد، ولی برای خریدهای گروهی تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

علاقه‌مندان به سفر با قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران می‌توانند برای خرید بلیت از طریق کلیه آژانس‌های سطح کشور و همچنین از طریق سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir و در بخش گردشگری با انتخاب مبدأ «تهران» و مقصد «پل سفید» و انتخاب روزهای ایام پیک در فروردین1397 یا روزهای پنجشنبه و جمعه برای بعد از این ایام اقدام کنند.

فروش تلفنی نیز از طریق سامانه 1539 رجا، قابل انجام می‌باشد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد