افتتاح سینما کوچ بهبهان

آیین افتتاح سینما کوچ بهبهان واقع در هتل رضا با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسؤولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی فرمانداری بهبهان در ابتدای این مراسم رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان ضمن خیر مقدم‌گویی به مهمانان، گفت: با راه‌اندازی سینما کوچ بهبهان تا حدود زیادی بتوان نیاز شهروندان در زمینه نمایش فیلم را مرتفع ساخت و شاهد گام‌های مؤثری در ترویج فرهنگ ارزش‌های اسلامی باشیم.

امام جمعه بهبهان نیز با تقدیر از ساخت مجموعه هتل رضا و سینما کوچ بهبهان در توسعه فرهنگی و پیشرفت شهرستان گفت: در حال حاضر جامعه ما با تهدید‌های فرهنگی دشمنان مواجه است که می‌بایست برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی صحیحی داشته باشیم و این مکان ظرفیت لازم را در این زمینه خواهد داشت و در ادامه از بانیان خیر در بخش مشارکت خصوصی تقدیر کردند.

در ادامه فرماندار شهرستان بهبهان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح سینما کوچ گفت: افتتاح سینما در ایام ولادت حضرت‌فاطمه‌زهرا(س) و میلاد حضرت‌امام(ره) را به فال نیک گرفته و امیدوارم روند توسعه شهرستان با استفاده از ظرفیت بالایی که بخش خصوصی دارد سرعت بیش‌تری بگیرد.

محمدحری افزود: زبان هنر به‌خوبی می‌تواند در انتقال مفاهیم اثرگذار باشد که در این بین سینما از توان و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که با نمایش فیلم‌های فاخر می‌توان روند توسعه فرهنگی در جامعه را شاهد باشیم.

فرماندار بهبهان در ادامه ابرازداشت: امیدواریم روز بروز شاهد توسعه مراکز فرهنگی در بهبهان باشیم که در این راستا نیازمند همکاری و هماهنگی هر چه بیش‌تر از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشیم.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در بخش پایانی مراسم ضمن تبریک به مردم شریف بهبهان گفت: بهبهان استعدادهای بسیار در زمینه‌های فرهنگی و هنری دارد و هنرمندان بهبهان در سطوح استانی و ملی جایگاه بسیار خوبی دارند.

چنانی در ادامه افزود: هنر نقش بسیار مهمی در ترسیم مسیر درست در جامعه دارد و خوشحال هستیم که این سینما در بهبهان احداث شد.

وی در ادامه گفت: این سینما با ظرفیت 100 صندلی، تصویر اچ دی و صدا دالبی در مجموعه هتل رضا و با اعتبار بخش خصوصی احداث و به بهره‌برداری رسید که فیلم‌های روز در آن به روی پرده خواهد رفت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: با بهره‌برداری از این سینما ظرفیت و تعداد صندلی‌ها در ۱۷ سینمای فعال در استان خوزستان به 6700 صندلی می‌رسد.

در پایان این مراسم تیزر فیلم سینمایی بدون تاریخ، بدون امضا به‌عنوان اولین فیلم پخش شده در این سینما برای حضار پخش شد

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد