مدیرعامل شرکت فولاد اکسین

باید از یک پنجره واحد به صنعت فولاد خوزستان نگاه کرد

 جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان، روز جاری با حضور همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز،، محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان جناب و مدیرعامل و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت این شرکت برگزار شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی شرکت فولاد اکسین در این جلسه امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین ضمن خیرمقدم از همکاری‌های و تلاش‌های یوسفی در کمک به بهبود شرایط این شرکت تقدیر کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه اتفاقات مثبتی در شرکت رخ داده که ثمره همدلی و همکاری تمام نیرو‌های شرکت بوده گفت: از تک‌تک پرسنل شرکت از حراست و حفاظت فیزیکی تا نیروهای تولید، پشتیبانی و تمامی بخش‌های اکسین به خاطر تلاش و تأثیرگذاری بر روند شکل گرفته سپاسگزارم.

ابراهیمی با اشاره به مزیت پیوستن اکسین به فولاد خوزستان بیان کرد: تنها راه نجات فولاد خوزستان، توسعه کیفی محصولات این شرکت است و فولاد خوزستان برای بقا خود نیاز به تولید محصولات کیفی با کمک شرکت فولاد اکسین دارد.

همچنین کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به دستاوردهای شرکت اکسین در چهار ماه گذشته، افزایش همکاری‌ها و پیوند دوباره این دو شرکت باعث شده شرکت فولاد اکسین با حذف واسطه‌ها و افزایش تولید مستقیم سود بیشتری نصیب خود کند، وی اشاره کرد مشکلات اقتصادی و حقوقی شرکت‌های نوردی خوزستان، عامل روی آوردن این صنایع به تولیدات کارمزدی بوده که باعث شده سود شرکت‌ها نصیب واسطه‌ها شود. کشانی یکی از مأموریت‌های اصلی شرکت فولاد خوزستان را کمک به شرکت‌های نوردی برای رهایی از واسطه‌ها بیان کرد و ابراز امیدواری کرد با این حمایت‌ها تا پایان مرداد ماه امسال کلیه فروش شرکت فولاد اکسین به صورت فروش مستقیم شود.

همچنین کشانی با تقدیر از رویکرد مدیریت شرکت اکسین در تأمین قطعات اضطراری و نیازهای خط تولید، اظهار امیدواری کرد این روند تداوم داشته باشد.

در ادامه این جلسه یوسفی با تقدیر از اتفاقات روی داده، از این که اوضاع این شرکت رو به بهبود است ابراز خوشحالی نمود.

وی با اشاره به فلسفه راه‌اندازی شرکت فولاد خوزستان و شرکت‌های نوردی در این استان، این مجموعه را یک زنجیره مرتبط بیان کرد که فولاد خوزستان در سرمنشأ این زنجیره قرار دارد، متأسفانه در سالیان گذشته با تصمیم‌های اشتباه صورت گرفته باعث شد این زنجیره با مشکلات عدیده‌ای روبرو شود و این صنعت را در تولید و توسعه دچار رکود نماید.

یوسفی دلیل اصلی مشکلات شرکت فولاد اکسین از ابتدای راه‌اندازی سیاسی شدن این شرکت و استخدام‌های نابجا و وجود واسطه‌هایی بود که در مسیر تولید این شرکت قرار گرفته‌اند.

نماینده اهواز با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع این مشکلات تنها راه ان را پیوستن فولاد اکسین به دامان مادرش یعنی فولاد خوزستان بیان کرد و گفت: انشاا... با عنایت خداوند و اراده و همکاری مسؤولین عالی دولت و استان و تلاش مدیران این شرکت شاهد رشد و پیشرفت این مجموعه صنعتی باشیم.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد