ارایه 18هزار نفر ساعت آموزش به‌ کارکنان شرکت گاز خراسان‌جنوبی

رییس آموزش شرکت گاز استان خراسان‌جنوبی از ارایه حدود 18هزار نفر ساعت آموزش شغلی، عمومی و فرهنگی طی سال جاری در مرکز آموزش شرکت گاز استان خبر داد .

به گزارش مناقصه‌مزایده، سیدکابلی گفت: این آموزش‌ها در قالب 33 دوره برای کارکنان در راستای آموزش‌های عمومی، فنی وتخصصی، شغلی و ارتقا و به روز نمودن دانش مسؤولان و کارکنان ارایه شده که شامل دوره‌های فنی و تخصصی و عمومی می‌شود.

وی با اشاره بر اهمیت و نقش مقوله آموزش و توانمندسازی منابع انسانی در پویایی سازمان و لزوم اثربخشی این دوره‌ها افزود: دوره‌های آموزشی فوق نیازهای متنوع در بخش‌های آموزش شغلی شامل مهارت‌های ارتباطی، مجازی‌سازی، مدیریت رفتار سازمانی، امنیت ارتباطات و در بخش عمومی و فرهنگی شامل اصول تغذیه سالم، کمک‌های اولیه، سلامت زنان و... برگزار گردیده است.

مسؤول آموزش شرکت گاز استان خراسان‌جنوبی همچنین از برگزاری 1300نفر ساعت دوره‌های آموزشی دینی و مذهبی نیز خبر داد و گفت: این دوره‌ها در بخش‌های تجوید قرآن کریم، حجاب و عفاف، آداب و اسرار نماز برگزار شده است.

وی با تأکید بر لزوم رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست در راستای کاهش و مدیریت ریسک حوادث افزود: آموزش‌های متنوعی شامل تجزیه و تحلیل حوادث، ایمنی حمل و نقل، ایمنی بالابرها، رعایت الزامات HSE پیمانکاران، ایمنی و آتش‌نشانی و پست امداد شبکه‌های شهری و... برگزار شده است.

 

 

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد