عملکرد بدون تخلف وزارت‌نفت در بودجه۹۵

اداره کل روابط عمومی وزارت‌نفت توضیحاتی درباره گزارش «جزییات تخلف ۴۳هزار میلیارد تومانی وزارت‌نفت از بودجه ۱۳۹۵ » ارایه داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، به نقل از وزارت‌نفت، موضوع اعلام تخلف از بودجه ۱۳۹۵ از سوی دیوان محاسبات مجلس در بهمن‌ماه سال‌گذشته صورت گرفت که در همان زمان سازمان برنامه‌وبودجه و همچنین وزارت‌نفت به صورت مفصل به موارد تخلف ذکر شده پاسخ دادند و در این زمینه روشنگری لازم هم برای نهادهای مسؤول و همچنین افکار عمومی صورت گرفت.

انتشار جزییات گزارش تفریغ بودجه از سوی دیوان محاسبات در ادامه انتشار گزارش خلاصه عملکرد بودجه ۹۵ صورت گرفته که همان‌گونه که پیش‌تر نیز عنوان شده بود این موضوع نیازمند مباحث کارشناسی میان دولت و مجلس بوده و صرف اعلام برخی موارد مغایرت آماری نمی‌تواند دستاویزی برای هجمه مخالفان دولت قلمداد شود.

هرچند استقبال رسانه‌های مخالف دولت از انتشار جزییات این گزارش توسط دیوان محاسبات و تمرکز بر آمار و ارقام تخلف یا مغایرت‌های آماری و بزرگنمایی و ساختن ارقام جدید از آن به منظور تخریب وجهه دولت قابل درک است، اما بهتر است در این خصوص کمی احتیاط و تأمل کرده و تعجیل نکنند و با یکدیگر مسابقه ندهند زیرا به جز دشمنان قسم خورده انقلاب‌اسلامی، هیچ کس دیگری از تخریب دیوار اعتماد میان نهادهای نظام و مردم منتفع نخواهد بود.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد