مدیرعامل شرکت حفاری

کار روی دکل‌های حفاری ادامه دارد

 مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: سلامت و ایمنی کارکنان در اولویت است و فعالیت روی دکلهای حفاری با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی استمرار دارد.

به گزارش مناقصه‌مزايده به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدعبدا... موسوی در هجدهمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری با محور کرونا ویروس افزود: تلاش مدیران و مسؤولان این شرکت در نگاه نخست، رعایت دستورالعمل‌های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، حفظ سلامت کارکنان و افزایش سطح خدمات بهداشتی به‌منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و مقابله با آن است. 

وی ضمن تأکید بر لزوم به‌کارگیری نکات بهداشت فردی و عمومی ‌در محیط کار افزود: تلاش مضاعف برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت در انجام به‌موقع عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز و ارائه خدمات جانبی صنعت حفاری در راستای حفظ و نگهداشت تولید ضروری است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به نقش این شرکت در فرآیند تولید نفت و گاز گفت: کار روی دکل‌های حفاری بی‌وقفه استمرار دارد کما اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس لحظه‌ای تولید نفت متوقف نشد و در شرایط امروز هم کارکنان سختکوش این شرکت با توجه جدی به رعایت مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی در سلامت و صلابت کامل، انجام وظایف ذاتی خود را با جدیت و پشتکار مثال‌زدنی دنبال می‌کنند. 

موسوی اظهار کرد: دستگاه‌های حفاری و اردوگاه‌های پشتیبانی در مناطق عملیاتی سال‌هاست که به درمانگاه، پزشک، تکنیسین و تجهیزات پزشکی مجهز هستند که با شیوع ویروس کرونا نسبت به تقویت و تأمین نیازهای مناطق عملیاتی از نظر امکانات بهداشتی و درمانی و انجام تست‌های غربالگری و اطمینان از سلامت عمومی‌ کارکنان هنگام ورود و خروج از محیط کار مبادرت می‌کنند.

وی ضمن تأکید بر رعایت فرهنگ خودمراقبتی و اهتمام بر اولویت دادن به دستورالعمل‌های بهداشت و درمان صنعت نفت و کشوری افزود: مدیران ستادی و عملیاتی باید با راهبری حوزه‌های تحت مسؤولیت خود به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا ضمن اجتناب از تجمعات غیرضروری با به‌کارگیری حداقل نیروها نسبت به انجام وظایف سازمانی اقدام کنند. 

در این نشست سیدحسن موسوی، معاون بهداشت طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ضمن تشریح بیماری کرونا درباره راه‌های انتقال، روش‌های پیشگیری از شیوع این ویروس و اقدام‌های مقابله با آن توضیحاتی ارائه داد. 

 وی با اشاره به اقدام‌های انجام‌شده از سوی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و به تبع آن بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز بر رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی ‌تأکید و خودمراقبتی را در کنترل و مهار این بیماری بسیار مؤثر دانست.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد