طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین 97 اعتبار دارد

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ترافیک خبرنگاران تا پایان فروردین 97 اعتبار دارد.

محمدعلیخانی در گفت‌و‌گو با مهر، در پاسخ به پرسشی در خصوص این‌که تعیین شاخص خبرنگاری توسط شهرداری در حال تدوین است آیا شورا نظارتی بر این موضوع خواهد داشت، گفت: شهرداری پیشنهادات خود را در این رابطه مطرح خواهد کرد و کمیسیون در خصوص این پیشنهاد تصمیم‌گیری می‌کند.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهادات شهرداری برای طرح ترافیک خبرنگاران در کمیسیون عمران بررسی می‌شود.

وی ادامه‌داد: تا پایان اسفند ماه ثبت نام برای دریافت آرم طرح ترافیک انجام خواهد شد و طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان نهایی شدن آیین‌نامه اعتبار دارد.

رییس کمیسیون عمران شورای شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص انتقاد به افزایش نرخ بلیت مترو گفت: افزایش زیادی در این حوزه نداشته‌ایم، شرکت بهره‌برداری ماهانه ۷۰ تا ۱۰۰میلیارد ضرر می‌دهد که با این افزایش اندک ماهانه ۱۰میلیارد از زیان شرکت بهره‌برداری کاسته می‌شود و هیچ درآمدی افزایش بلیت‌ها برای شهرداری ندارد.

علیخانی تأکیدکرد: افرادی که مسافر دائمی مترو هستند افزایش بلیت چندانی نداشته‌اند و تخفیفات خوبی شامل حال آنها شده، حتی متروسواران عادی هم در ساعاتی خاص شامل حال تخفیف می‌شوند و تنها بلیت مترو برای استفاده‌کنندگان موردی افزایش پیدا کرده است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد