رییس شورای‌شهر تهران

موضوع طلب‌های شهرداری را سیاسی نکنید

رییس شورای‌شهر تهران گفت: موضوع طلب‌های شهرداری را نباید سیاسی کرد و باید در آرامش آن را پیگیری کرد.

به گزارش مهر، محسن‌هاشمی‌رفسنجانی در پایان هفتادوپنجمین جلسه شورای‌شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ابتدای جلسه، خانم ناهیدخداکرمی‌ نطقی را درخصوص حوزه محیط‌زیست مطرح کرد و در ادامه اعضای شورای‌شهر تذکراتی را به شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف مطرح کردند.

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه نیز چند موضوع از جمله پرونده برخی باغات در دستور کار اعضا قرار گرفت و در نهایت نیز لایحه خدمات بهشت‌زهرا(س) در دستور کار اعضا قرار گرفت که در نهایت این لایحه به تصویب اعضای شورای‌شهر رسید.

رییس شورای‌شهر تهران گفت: سالانه ۵۰هزار نفر در تهران فوت می‌کنند که ۳۵هزار نفر از آنها در تهران ماندگاری دارند و بقیه به شهرستان‌ها ارسال می‌شوند که از این ۳۵هزار نفر نیز ۲۲هزار نفر با نرخ پایین و مجانی به خاک سپرده می‌شوند و در واقع بین ۱۲ هزار نفر بابت خدمات پول پرداخت می‌کنند.

هاشمی‌رفسنجانی در ادامه با اشاره به اطلاعیه جدید بنیاد تعاون سپاه در خصوص این‌که این مجموعه هیچ بدهی به مجموعه شهرداری تهران ندارد، اظهار کرد: دراین خصوص لازم نیست بنده صحبت کنم و اصولاً باید به اعداد و ارقام رسیدگی شود؛ ضمن این‌که شهرداری مدعی است که از یکی از ارگان‌های وابسته به بنیاد تعاون طلبی دارد.

وی افزود: این موضوع حتی در سازمان بازرسی کل کشور مطرح شده و حوزه مالی شهرداری نیز گزارشی در این زمینه تهیه کرده است.

رییس شورای‌شهر تهران تصریح کرد: لازم است بنیاد تعاون و شهرداری تهران بنشینند و موضوع بدهی‌ها و طلب‌‌‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد