قانون منع حرف زدن!

     بدینوسیله از مسؤولین محترمی که ید طولایی در تغییر مقررات و آیین‌نامه‌ها و نوشتن و تصویب قوانین جدیده و قدیمه دارند، عاجزانه خواهشمند است عنایت فرموده و برای دل مردم و آرامش خیال مشتریان شبکه‌های اجتماعی! قانون منع حرف زدن (شما بخوانید فک‌زدن) آقازاده‌ها را تدوین، مصوب و ابلاغ فرمایند!

    کاملاً معلوم و مشهود است که با اینکار سوهان‌کشی بر روح و روان مردم، لغزخوانی و یاوه‌سرایی این تافته‌های جدا بافته، پایان یافته و ملتی از شنیدن حرف‌های مفت و بی‌ در و پیکر راحت شده و آقاهای این آقازاده‌ها از پرداخت هزینه‌های اعتباری و آبرویی و حیثیتی، نجات خواهند یافت.

    چه اشکال دارد این همه قانون و مقررات و آیین‌نامه و دستورالعمل داریم این یکی هم روی آنها. از بنده می‌شنوید همه آن قوانین و مقررات یک طرف. تنظیم این قانون یک طرف دیگر، زیرا که تدوین و تحریر آنها را می‌توان جزو وظیفه و تعهد و مسؤولیت شما دانست ولی نوشتن این قانون نشان از دلسوزی و مردم‌داری و خیرخواهی شما داشته و حتماً دعای خیر یک ملت و ابوی‌های این آقازاده‌ها و شاید در آینده حتی خود این آقازاده‌های حراف را هم برای شما در پی خواهد داشت و اگر قوانین جاریه برای دنیای مردم نوشته شده است، این قانون برای آخرت خودتان هم مفید فایده خواهد بود!

    پیشنهاد می‌گردد در این قانون قید شود که در صورت تخطی مشمولین از این قانون در نوبت اول برای مدت 3 ماه و در نوبت دوم برای مدت نامعلوم (به تشخیص قاضی و میزان چندش‌آور بودن لفاظی انجام گرفته) به روش‌های مقتضی اقدام به بستن دهان ایشان خواهد شد. روش‌های پیشنهادی می‌تواند گل گرفتن، خاک در دهان کردن، پلمب، چسب نواری پهن (ترجیحاً چسب‌های فشار قوی) نخ بخیه (نوع جذبی برای نوبت اول و نوع غیرجذبی برای نوبت دوم) باشد.

 

     هوشنگ خان


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد