Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

فراخوان های برگزیده

رشد ۴۲ درصدی پولکادات در پی ارتقای این شبکه برای برگزاری مزایده!

هیجان فزاینده ناشی از به‌روزرسانی‌ جدید در زنجیره‌های موازی پولکادات و افزایش تعامل‌پذیری آن، قیمت این ارز دیجیتال را به سقف‌ جدیدی رسانده است و باعث شده است قیمت پولکادات از هفته گذشته تا به حال رشدی ۴۲ درصدی داشته باشد. به گزارش کوین تلگراف، در ساعات نخستین روز ۲۰ فوریه (۲ اسفند)، حجم معاملات پولکادات شاهد رشد چشمگیری بود. این رشد در نهایت قیمت این ارز دیجیتال را به‌سمت رکورد جدید قیمتی 42.28 دلار سوق داد. داده‌های تریدینگ ویو (TradingView) نشان می‌دهد که ارز دیجیتال DOT روز ۱۹ فوریه (۱ اسفند) به یک کف تعیین‌کننده در 29.36 دلار سقوط کرد. اما پس از آن، یک صعود ۴۴ درصدی را تجربه کرد که قیمت آن را به اوج سال ۲۰۲۱ رساند. در حالی که پولکادات به‌روزرسانی زنجیره‌های موازی (Parachain) خود را پیشرو دارد، هیجانات پیرامون اکوسیستم این ارز دیجیتال همچنان ادامه دارد. این به‌روزرسانی به شبکه پولکادات امکان می‌دهد که به دیگر شبکه‌های موجود مثل بیت‌کوین و اتریوم متصل شود. زنجیره‌های موازی در پولکادات همچنین این امکان را به توسعه‌دهندگان و پروژه‌ها می‌دهد تا بدون ایجاد یک بلاک چین جدید، روی شبکه پولکادات فعالیت کنند. این زنجیره‌ها از طریق مزایده به پروژه‌ها تعلق خواهد گرفت و توسعه‌دهندگان می‌توانند پیشنهادهای خود را برای در اختیار گرفتن آنها ارائه کنند. مکانیسمی‌که داده‌ها از طریق آن میان بلاک چین‌های مختلف منتقل می‌شود، سامانه ارسال پیام میان‌زنجیره‌ای (XCMP-lite) نام دارد و اکنون در فاز روکوکو (Rococo) در نقشه‌راه این پروژه مراحل نهایی شدن را طی می‌کند. وقتی این کد به‌صورت کامل بازبینی شود، زمان آن می‌رسد که اعضای جامعه پولکادات از طریق یک ارتقای همزمان، به فعال کردن عملکرد پاراچین رأی دهند. سپس، نوبت به رأی‌گیری برای شروع مزایده اسلات‌ها (Slot) می‌رسد تا پاراچین‌های مفید افزوده شود.

افزایش گپ‌وگفت پیرامون پولکادات در شبکه‌های اجتماعی پیش از رشد قیمت

داده‌های وُرتکس (VORTECS) در کوین تلگراف مارکتز پرو (Cointelegraph Markets Pro) روز ۱۶ فوریه (۲۸ بهمن‌ماه)، پیش از رشد قیمت اخیر، چشم‌اندازی صعودی را برای پولکادات شناسایی کرد. امتیاز ورتکس که مخصوص کوین تلگراف است، مقایسه الگوریتمی‌شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده، شامل احساسات بازار، حجم معاملات، نوسانات اخیر قیمت و فعالیت توئیتری گرفته شده است.

رشد ۴۲ درصدی پولکادات در پی یک ارتقای بزرگ برای این شبکه

همانگونه که در نمودار بالا دیده می‌شود، امتیاز ورتکس برای پولکادات در ۱۶ فوریه، بیش از ۴۸ ساعت پیش از رشد قیمت بعدی، به اوج ۸۱ رسید. داده‌ها همچنین حاکی از افزایش ۱۰۲ درصدی در حجم توئیت‌های مربوط به پولکادات است که با رشد قیمت آن همزمان شد. رونمایی از زنجیره‌های موازی به پولکادات کمک می‌کند تا به هدفش که تبدیل‌شدن به بهترین پلتفرم تعامل‌پذیری و انتقال داده میان‌زنجیره‌ای است، نزدیک‌تر شود. این اقدام همچنین، به هدف بلندمدت‌تر آن برای ایجاد یک وب کاملاً غیرمتمرکز و خصوصی که کاربران آن را کنترل کنند، کمک می‌کند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

Iran

1673470
مجموع موارد
8367
موارد جدید
60512
مجموع مرگ و میر
1428008
مجموع بهبود
Last updated: 2021-03-05 23:18:50