فراخوان های برگزیده

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

"تمدید فراخوان مزایده عمومی اجاره غرفه، ساختمان، کارگاه و زمین"

مرکز خرید شهید بابایی در نظر دارد از طریق مزایده عمومی تعدادی غرفه، ساختمان، کارگاه و زمین با کاربری معین را به مستاجرین ذیصلاح واگذار نماید.

شرایط کلی مزایده:

١- متقاضیان محترم جهت شرکت در مزایده و بازدید از محل، در ساعات اداری از تاریخ 09/05/1400 تا 14/05/1400 به دفتر مزایده واقع در تهران، اتوبان شهید بابایی (غرب به شرق)، روبروی شهرک شهید بهشتی، آستان شهدای گمنام، مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۷۱۰۸۳۲۴ تماس حاصل نمایند.

۲- سپرده شرکت در مزایده معادل مبلغ پایه هر غرفه می‌باشد.

۳- هزینه چاپ فراخوان و تبلیغات بر عهده برندگان مزایده می‌باشد.

۴- برگزارکننده مزایده در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

۵- هزینه تهیه اسناد هر غرفه، مبلغ 200.000 تومان که می‌بایست به شماره‌حساب 2-11505959-43-3815 به نام مرکز خرید شهید بابایی نزد بانک انصار واریز گردد.

۶- متقاضیان مکلف به ارائه اسناد و مدارک لازم مربوط به سوابق تجربی و کاری خود در ارتباط با شغل پیشنهادی، مطابق با اسناد درخواستی می‌باشند.

غرفه با کاربری: الکتریکی و ابزار، دفترخانه اسناد رسمی، فروش و تعمیر ماشین‌های اداری، چاپ و تبلیغات، دفتر بیمه، تأسیسات، لوازم‌یدکی، مکانیکی، صافکاری، نقاشی، باطری‌سازی، کارواش، مجموعه خدمات خودرویی سبک و سنگین، بچینگ، تعمیرات دوچرخه، آژانس، قالی‌شویی و خشکشویی، آرایشگاه مردانه، لوازم‌خانگی، چاپ بنر، کارگاه سیم‌پیچی، پوشاک زنانه، شوینده و بهداشتی، پرده‌سرا، تعمیرات لوازم‌خانگی، کادویی و تزئینات (بلور و چینی)، قاب‌سازی و شیشه، لوازم‌یدکی خودرو و لوازم تزئینی خودرو (لوکس‌فروشی).

ساختمان با کاربری: انبار، داروخانه، آموزشگاه زبان یا علمی و فعالیت‌های اداری یا فرهنگی.

زمین با کاربری: بچینگ، تیرچه سازی، کارواش و خدمات خودرویی سبک و سنگین، بلوک‌زنی، ابزار ساختمانی، تعمیرگاه خودرویی سبک، پخش عایق (ایزوگام)، انبار، سنگ فروشی و تعدادی غرفه با قابلیت تغییر کاربری.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد