فراخوان های برگزیده

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

فراخوان مناقصه

عمومی یک مرحله‌ای با ارزیابی کیفی، به شماره: 020/1400/1

 شرکت پتروشیمی اروند (سهامی عام) به عنوان مناقصه‌گزار در نظر دارد اجرای عملیات موضوع بند یک فراخوان حاضر را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله‌ای، با ارزیابی کیفی به یکی از اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.

1- موضوع مناقصه: ترمیم سقف ساختمان‌ها و انبار محصول و حوضچه‌های بتنی ایستگاه اتیلن و پداستال‌های انبار محصول شرکت پتروشیمی اروند - مدت اجرای کار6 ماه شمسی

·       - محل، مدت و نحوه توزیع اسناد مناقصه:

·       1-2- نشانی: استان خوزستان، بندر امام خمینی(ره)، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سایت 3، شرکت پتروشیمی اروند

·       2-2-مدت فروش اسناد: از 05/08/1400 لغایت 12/08/1400 (از ساعت 09:00 لغایت 14:00) (به جز تعطیلات رسمی)

·       3-2-متقاضیان جهت دریافت اسناد مناقصه می‌بایست مدارک مندرج در بند 5 این آگهی را به همراه نامه اعلام آمادگی را به نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

·       4-2-اسناد مناقصه به همراه فرم‌های ارزیابی به همان نشانی الکترونیکی که متقاضی از طریق آن اقدام به ارسال مدارک نموده ارسال می‌گردد و پیگیری وصول اسناد مناقصه به عهده متقاضی می‌باشد.

·       5-2-در صورت مراجعه حضوری جهت دریافت اسناد، ارائه اسناد و مدارک و مشخصات شرکت و برگ نمایندگی الزامی می‌باشد. اسناد مناقصه به همراه اوراق ارزیابی کیفی (به صورت لوح فشرده CD) به متقاضیان ارائه می‌گردد.

·       ارائه برگ نمایندگی(معرفی‌نامه) به همراه درج آدرس پستی الکترونیکی (ایمیل) رسمی شرکت و گواهی صلاحیت ایمنی صادره از استان خوزستان و گواهی تأیید صلاحیت از ادارات مربوطه الزامی می‌باشد.

·       تبصره: براساس دستورالعمل اجرایی آیین‌نامه ایمنی امور پیمانکاری، انجام کار در استان‌های غیر از استان صادر کننده گواهینامه مذکور منوط به اطلاع کتبی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان محل فعالیت می‌باشد.

·       متقاضیانی که در سال‌های گذشته، با این شرکت قرارداد داشته‌اند موظف به ارائه گواهی حسن انجام کار از شرکت پتروشیمی اروند می‌باشند در غیر اینصورت پیشنهاد مالی آن‌ها در این مناقصه گشوده نخواهد شد و عیناً به وی مسترد می‌گردد.

·        3-میزان سپرده و نوع تضمین شرکت در مناقصه: مبلغ 2.427.000.000 ریال به صورت (ضمانتنامه بانکی، چک تضمین شده بانکی و یا واریز وجه نقد به شماره حساب 6094200030 نزد بانک تجارت شعبه شرکت پتروشیمی اروند)

4- مبلغ برآوردی: 80.905.025.813 ریال

5- پیش نیاز و الزامات ارزیابی کیفی: اساسنامه شرکت ذیربط با موضوع مرتبط با مناقصه، گواهی تأیید صلاحیت از ادارات مربوطه، گواهی تأیید صلاحیت ایمنی از اداره کار (استان خوزستان)، ارائه حسن انجام کار از شرکت پتروشیمی اروند (درصورت وجود سابقه کار در این شرکت)

تذکر:کلیه اسناد مندرج در بند 5 به صورت برابر با اصل شده در دفاتر اسناد رسمی ارائه گردد.

6-زمان جلسه توجیهی: با توجه به شرایط بوجود آمده در پی شیوع ویروس کویید 19 و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، متقاضیان می‌توانند پس از مطالعه کلیه اوراق و اسناد مناقصه، سؤالات و ابهامات خود را حداکثر تا تاریخ 19/08/1400 به نشانی الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. که مناقصه‌گزار پاسخ سوالات و ابهامات را به نشانی الکترونیکی متقاضیان ارسال می‌نماید.

 

7-زمان تحویل پاکات مناقصه: زمان تحویل پاکت ارزیابی کیفی، پاکات(الف، ب، ج) و پاکت مربوط به حراست، تا حداکثر ساعت 13:00 مورخ 23/08/1400 می‌باشد.

8- گشایش پاکات: گشایش پاکات پیشنهادی مناقصه‌گران در روز چهارشنبه مورخ 03/09/1400 برگزار می‌گردد.

·       سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مناقصه در اسناد مناقصه درج گردیده است.

متقاضیان شرکت در مناقصه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، می‌توانند با شماره تلفن: 52126475-061

تماس و همچنین آگهی فوق را از طریق نشانی اینترنتی www.arvandpvc.ir ملاحظه نمایند.

 

 روابط عمومی شركت پتروشیمی اروند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد