برگزاری اولین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز»

برگزاری اولین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز»  نخستین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» تا ۲۹ مرداد ماه به مدت ۳ روز و با حضور متخصصان دندانپزشکی ایران در هتل همای شیراز در حال برگزاری است. به گزارش مناقصه‌مزایده از دبیرخانه این کنگره، رییس انجمن دندانپزشکان عمومی شعبه فارس و […]

برگزاری اولین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز»

 نخستین کنگره «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» تا ۲۹ مرداد ماه به مدت ۳ روز و با حضور متخصصان دندانپزشکی ایران در هتل همای شیراز در حال برگزاری است.

به گزارش مناقصه‌مزایده از دبیرخانه این کنگره، رییس انجمن دندانپزشکان عمومی شعبه فارس و رییس اولین همایش «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» در خصوص برگزاری این کنگره سراسری اظهارداشت: محور اصلی این کنگره بر موضوعات پروتز (پروتزهای ثابت، لمینیت‌ها و کامپوزیت‌ها)، موضوعات ترمیمی و زیبایی تمرکز دارد به همین منظور اساتید بیش‌تری در این زمینه به کنگره دعوت شده‌اند تا تازه‌‌‌ترین دستاورد‌‌ها در این حوزه را به مخاطبان ارایه دهند.

علی‌اکبر زندی افزود: عصب‌کشی (اندو)، ایمپلنت و اطفال دیگر محورهای این کنگره را تشکیل می‌دهند از همین رو از تمام گروه‌های دندانپزشکی مرتبط با این موضوعات برای شرکت در کنگره دعوت شده است.

وی بیان‌کرد: این کنگره سراسری حدود ۴۰ سخنران و برگزارکننده کارگاه دارد که از اساتید برجسته دانشگاه‌های شهید بهشتی، تهران، شیراز و مشهد برای سخنرانی و برگزار کردن کارگاه‌ها دعوت شده است.

دکتر زندی با بیان این‌که این کنگره ۷ پنل سخنرانی دارد، گفت: همچنین ۱۵ کارگاه علمی در رشته‌های مختلف و به منظور افزایش مهارت و دانش دندانپزشکان در دو سالن هتل همای شیراز و در جریان برگزاری این کنگره ارایه می‌شود.

وی به برگزاری نمایشگاهی در حاشیه این کنگره اشاره کرد و افزود: از ۵۰ شرکت دعوت شده است تا با برپایی نمایشگاهی در حاشیه این کنگره، جدید‌‌ترین و معتبر‌‌ترین تجهیزات و مواد دندانپزشکی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

 

رییس اولین همایش «از ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز» گفت: در روز پیش کنگره (۲۶ مردادماه) کارگاهی با موضوع کنترل عفونت در دندانپزشکی در سالن سینا و صدرای دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود که از اساتید دانشگاه‌های شهید بهشتی برای ایراد سخنرانی در آن دعوت شده است.