پای نانو به صنعت برق باز شد

پای نانو به صنعت برق باز شد چهارمین کنفرانس تخصصی فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی با هدف آشنایی بیش‌تر مدیران و کارشناسان صنعت برق و انرژی و صنایع وابسته به آن با فن‌آوری نانو و کاربردهای گسترده آن در صنعت برق برگزار می‌شود. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، […]

پای نانو به صنعت برق باز شد

چهارمین کنفرانس تخصصی فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی با هدف آشنایی بیش‌تر مدیران و کارشناسان صنعت برق و انرژی و صنایع وابسته به آن با فن‌آوری نانو و کاربردهای گسترده آن در صنعت برق برگزار می‌شود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، «چهارمین کنفرانس تخصصی فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی» با همکاری مرکز توسعه فن‌آوری نانو پژوهشگاه نیرو و ستاد ویژه توسعه فن‌آوری نانو ریاست‌جمهوری، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ دو و ۳ شهریور ماه ۱۳۹۵ در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

این کنفرانس با هدف آشنایی بیش‌تر مدیران و کارشناسان صنعت برق و انرژی و صنایع وابسته به آن با فن‌آوری نانو و کاربردهای گسترده آن در صنعت برق، تجارب موفق ایران و جهان در بهره‌برداری از فن‌آوری‌های نانو در صنعت برق و انرژی، بررسی فرصت‌‌ها و چالش‌های به‌کارگیری فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی، توسعه به‌کارگیری فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی، برقراری ارتباط و تبادل نظر میان صاحب‌نظران حوزه برق و انرژی و فن‌آوری نانو و تشویق پژوهشگران حوزه نانو برای فعالیت در زمینه‌های برق و انرژی برگزار خواهد شد.

 شرکت‌کنندگان در این همایش با کاربردهای فن‌آوری نانو در زمینه‌های مختلف آشنا خواهند شد تا بتوانند بسترهای لازم برای ورود این فن‌آوری کلیدی را به صنعت برق ایجاد نمایند.

برگزاری ۳ نشست تخصصی در حوزه‌های تولید، انتقال و توزیع نیرو با حضور خبرگان صنعت برق و متخصصان فن‌آوری نانو از شاخص‌های این کنفرانس می‌باشد.

در نمایشگاه جنبی کنفرانس، فن‌آوران و شرکت‌های دانش‌بنیان به ارایه محصولات مبتنی بر فن‌آوری نانو پرداخته و شرکت‌کنندگان می‌توانند با فعالان این حوزه گفت‌و‌گو مذاکره نمایند.

از آن‌جا که یکی از مأموریت‌های اصلی «مرکز توسعه فن‌آوری نانو در صنعت برق و انرژی» حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برای ورود به بازار برق می‌باشد در یکی از غرفه‌های نمایشگاه، کارشناسان مربوطه به‌طور اختصاصی روند و فرایندهای تدوین شده در خصوص تسهیل ورود محصولات شرکت‌های متقاضی به بازار صنعت برق را توضیح خواهند داد.

 

در همین راستا، تمام فن‌آوری‌ها و محصولات ارایه‌شده در کنفرانس در طول دو روز با حضور متخصصین و کارشناسان ارزیابی خواهد شد و در مراسم اختتامیه، محصولات برگزیده جهت دریافت حمایت‌های مالی و معنوی به «صندوق پژوهش و فن‌آوری صنعت برق و انرژی» معرفی خواهند شد.