برنامه گپ ویدیویی گوگل از پوکمون‌گو محبوب‌تر شد

برنامه گپ ویدیویی گوگل از پوکمون‌گو محبوب‌تر شد با گذشت یک هفته از زمان عرضه برنامه گپ ویدیویی گوگل موسوم به Duo محبوبیت برنامه یاد شده از بازی پوکمون‌گو و همین طور پیام‌رسان شرکت فیس‌بوک بیشتر شده است. به گزارش فارس به نقل از فون‌آرنا، این برنامه سازگار با گوشی‌های اندرویدی به رایگان از فروشگاه […]

برنامه گپ ویدیویی گوگل از پوکمون‌گو محبوب‌تر شد

با گذشت یک هفته از زمان عرضه برنامه گپ ویدیویی گوگل موسوم به Duo محبوبیت برنامه یاد شده از بازی پوکمون‌گو و همین طور پیام‌رسان شرکت فیس‌بوک بیشتر شده است.

به گزارش فارس به نقل از فون‌آرنا، این برنامه سازگار با گوشی‌های اندرویدی به رایگان از فروشگاه گوگل‌پلی قابل بارگذاری و نصب است.

آمار یاد شده که مربوط به آمریکاست نشان می‌دهد بعد از Duo پیام‌رسان فیس‌بوک رتبه دوم محبوبیت را در اختیار دارد و بازی پوکمون گو در رتبه سوم قرار دارد. برنامه دسترسی به فیس‌بوک هم در رتبه چهارم و شبکه اجتماعی اسنپ‌چت در رتبه پنجم است.

سهولت استفاده از این برنامه باعث شده کاربران نمرات مناسبی هم به برنامه یاد شده اختصاص دهند. متوسط نمره این برنامه از ۵ برابر با ۴٫۵ است. حال آن‌که برنامه‌های رقیب به ترتیب نمره ۳٫۹، ۴٫۱، ۴ و ۳٫۹ کسب کرده‌اند.

 

پیش از این برخی کارشناسان مدعی بودند با توجه به وجود انبوه برنامه‌های پیام‌رسان موبایلی مانند WhatsApp، Facebook Messenger و FaceTime بعید است که Duo چندان مورد توجه قرار بگیرد. اما ظاهراً این پیش‌بینی‌‌ها چندان دقیق نبوده است. Duo در تمامی کشور‌‌ها قابل استفاده است.