برگزاری کنسرت به نفع انجمن صرع ایران

برگزاری کنسرت به نفع انجمن صرع ایران مسؤول جذب مشارکت‌های مردمی انجمن صرع ایران از برگزاری کنسرت ویژه بانوان به نفع انجمن خبر داد. به گزارش مناقصه‌مزایده، مریم نظری، مسؤول جذب مشارکت‌های مردمی انجمن صرع ایران از برگزاری کنسرت گروه «ستاره‌قطبی» ویژه بانوان به نفع انجمن خبر داد و گفت: این گروه روز چهارم شهریور […]

برگزاری کنسرت به نفع انجمن صرع ایران

مسؤول جذب مشارکت‌های مردمی انجمن صرع ایران از برگزاری کنسرت ویژه بانوان به نفع انجمن خبر داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، مریم نظری، مسؤول جذب مشارکت‌های مردمی انجمن صرع ایران از برگزاری کنسرت گروه «ستاره‌قطبی» ویژه بانوان به نفع انجمن خبر داد و گفت: این گروه روز چهارم شهریور در سالن وحدت، کنسرتی را ویژه بانوان برگزار خواهد کرد که درآمد حاصل از آن به انجمن اختصاص خواهد یافت.

وی افزود: انجمن صرع ایران، یک نهاد غیردولتی است که درآمد و بودجه مشخصی ندارد. بنابراین نیاز است برای تداوم فعالیت و کمک به بیماران از طریق کمک‌های خیرین برای تأمین مخارج و تداوم فعالیت‌ها راهکارهایی اندیشید که برگزاری کنسرت یکی از راهکارهایی است که انجمن صرع برای جذب کمک‌های مردمی اندیشیده است.

نظری در ادامه خاطرنشان کرد: امید است بانوان خیر از این برنامه استقبال کنند تا ضمن حمایت از انجمن بتوانند لحظات خوشی را سپری کنند.

مسؤول جذب مشارکت‌های مردمی انجمن صرع ایران در پایان عنوان کرد: ستاره قطبی یک گروه موسیقی پاپ است که تمام اعضای آن را بانوان تشکیل می‌دهند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این کنسرت از طریق سایت www.iranconcert.com اقدام نمایند. صرفاً کنسرت روز چهارم شهریور به نفع انجمن صرع ایران خواهد بود.