استمرار مذاکره انی برای حضور در صنعت نفت ایران

مدیرعامل شرکت ایتالیایی انی گفت که ما همیشه در ایران حضور داشته‎ایم و روابط خوبی با این کشور داریم. به گزارش شانا به نقل از بلومبرگ، کلودیودسکالزی، مدیرعامل شرکت انی، افزود که هنوز سرگرم مذاکره با طرف‌های ایرانی هستیم و نمی‎دانم که چه موقع قرارداد احتمالی امضا خواهد شد. به گفته وی، امضای قراردادهای تازه […]

مدیرعامل شرکت ایتالیایی انی گفت که ما همیشه در ایران حضور داشتهایم و روابط خوبی با این کشور داریم.

به گزارش شانا به نقل از بلومبرگ، کلودیودسکالزی، مدیرعامل شرکت انی، افزود که هنوز سرگرم مذاکره با طرف‌های ایرانی هستیم و نمیدانم که چه موقع قرارداد احتمالی امضا خواهد شد.

به گفته وی، امضای قراردادهای تازه انی با ایران قطعی نیست و در انتظار دریافت جزییات بیش‌تری در باره این قرارداد‌ها هستیم.

اسکالتزی، با ابراز امیدواری به رفع عدم توازن میان عرضه و تقاضا، از طرح محدود کردن سطح تولید کشورهای عمده تولیدکننده نفت حمایت کرد.

وی گفت که امیدوارم که با تصمیم‌گیری خردمندانه عرضه‌کنندگان نفت و عدم افزایش تولید، تا پایان سال جاری میلادی (٢٠١٦)، میان عرضه و تقاضا موازنه برقرار شود.

 

اسکالتزی، گفت که به سختی می‌توان چگونگی واکنش بازارهای پرنوسان جهانی نفت را به توافق احتمالی برای تثبیت سطح تولید پیش‌بینی کرد، هر چند که به محض انتشار گمانهزنیهای اولیه درباره احتمال توافق، بازار واکنش مثبتی نشان داد و قیمت نفت برنت به بالای ٥٠ دلار رسید.