املاک مازاد بانک ملی به فروش می‌رسد

املاک مازاد بانک ملی به فروش می‌رسد همایش بررسی و تحلیل عملکرد شعب منطقه یک کشور با حضور محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور و مسؤولان ادارات امور شعب منطقه یک کشور برگزار شد. به گزارش مناقصه‌مزایده، مدیرعامل بانک بر لزوم بررسی وضعیت منابع و مصارف هر اداره امور شعب و مقایسه با […]

املاک مازاد بانک ملی به فروش می‌رسد

همایش بررسی و تحلیل عملکرد شعب منطقه یک کشور با حضور محمدرضا حسین‌زاده، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور و مسؤولان ادارات امور شعب منطقه یک کشور برگزار شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، مدیرعامل بانک بر لزوم بررسی وضعیت منابع و مصارف هر اداره امور شعب و مقایسه با استان‌های همجوار تأکید کرده و خواستار تسریع تعیین تکلیف تمام پرونده‌های مطالباتی بانک شد.

وی ابراز امیدواری کرد با مدیریت صحیح منابع و همکاری کارکنان برای جذب منابع بیش‌تر به‌ویژه منابع ارزان قیمت، سودآوری بانک با رشد بیش‌تری همراه بوده و از این طریق بتوانیم خدمات بیش‌تری به مشتریان ارایه کنیم.

حسین‌زاده در ادامه سخنان خود بر اهمیت فروش املاک مازاد و تملیکی بانک، به روز بودن اطلاعات رؤسای شعب، انتقال تجارب به‌کارکنان زیرمجموعه، رعایت انضباط اداری و مالی و برقراری روابط خوب با مشتریان تأکید کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران برگزاری جلسات تحلیل عملکرد برای پیشبرد امور را بسیار مفید دانست و خاطرنشان‌کرد: اینگونه جلسات فاصله صف و ستاد را کم می‌کند.

 

 وی افزود: این جلسات باید مداوم، پیوسته و با پیگیری‌های بعدی باشد و بررسی شود که تا چه اندازه کار‌ها انجام شده و به سرانجام رسیده‌اند و تمام مسایل تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری و دنبال شود.