بازتاب گلزنی سردار در سایت‌های معتبر اروپا

بازتاب گلزنی سردار در سایت‌های معتبر اروپا درخشش مهاجم ایرانی روستوف در آخرین بازی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا که منجر به اولین صعود نایب قهرمان روسیه به این رقابت‌ها شد بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های اروپایی داشت. به گزارش «ورزش‌سهم»، سردار آزمون بدون شک یکی از پدیده‌های روستوف در دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بود […]

بازتاب گلزنی سردار در سایت‌های معتبر اروپا

درخشش مهاجم ایرانی روستوف در آخرین بازی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا که منجر به اولین صعود نایب قهرمان روسیه به این رقابت‌ها شد بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های اروپایی داشت.

به گزارش «ورزش‌سهم»، سردار آزمون بدون شک یکی از پدیده‌های روستوف در دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا بود چون با دو گلی که وارد دروازه اندرلخت و آژاکس کرد نشان داد آینده درخشانی پیش رو دارد. گلزنی مهاجم تیم ملی ایران به قهرمان ۴ دوره لیگ قهرمانان اروپا از کشور هلند بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌های اروپا داشت تا جایی که تمام محافل خبری معتبر به درخشش این بازیکن اشاره کردند که بخشی از آن‌ها را می‌خوانید.

دیلی میل؛ آزمون کابوس هلندی‌ها شد

سایت معتبر دیلی میل در تحلیل رقابت‌های شب پایانی پلی اف لیگ قهرمانان با تعجب از شکست سنگین آژاکس قهرمان ۴ دوره اروپا برابر تیم ناشناس روستوف نوشت: « آژاکسی‌ها بعد از تساوی ۱-۱ در خانه با این امید به روسیه سفر کردند که در بازی برگشت کار صعود را تمام کنند اما گل زیبای سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران تمام آرزوهای آن‌ها را به کابوسی وحشتناک تبدیل کرد چون این گل راه فروپاشی بیش‌تر تیم هلندی را برای روستوف هموار کرد تا با ۴ گل به پیروزی تاریخی برسند».

اسپورت مدیاست؛ شگفتی روستوف

سایت معتبر ایتالیایی هم در تحلیل‌های خود از تیم‌های صعودکننده به مرحله گروهی به نتایج دیشب اشاره و نوشت: «روستوف با از پیش رو برداشتن آژاکس نشان داد که می‌تواند شگفتی‌های زیادی خلق کند. این تیم جوانان و بازیکنان مستعد زیادی دارد که در مرحله گروهی می‌توانند به کابوس هر حریفی بدل شوند که تنها کافی است به گلزنان آن‌ها در مرحله پلی آف نگاهی بیاندازید».

چمپیونات؛ افتخار بزرگ برای روستوف

 

سایت معتبر روسی هم نوشت: « با گل زیبایی که سردار آزمون با پرش بلند خود به ثمررساند موتور گلزنی روستوف روشن شد تا آن‌ها با کسب نتیجه‌ای تاریخی تمام بحران‌های اطراف باشگاه را به فراموشی سپرده و شبی رویایی برای طرفداران‌شان رقم بزنند. طرفداران روستوف باید قدردان زحمات قربان بردی اف باشند که چنین تیمی برای آن‌ها ساخت و در شب تولدش هدیه بزرگی به مردم شهر داد».