انتشار اسناد جدید مربوط به مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

    مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس در مصاحبه‌ای وعده داد تعداد زیادی از اسناد و مدارکی را افشا خواهد کرد که بر نتیجه انتخابات در آمریکا تأثیرگذار هستند.به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس در اظهاراتی از انتشار مجموعه‌ای از اسناد مربوط به نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش از […]

    مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس در مصاحبه‌ای وعده داد تعداد زیادی از اسناد و مدارکی را افشا خواهد کرد که بر نتیجه انتخابات در آمریکا تأثیرگذار هستند.به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس در اظهاراتی از انتشار مجموعه‌ای از اسناد مربوط به نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش از ماه نوامبر خبر داد.خبرگزاری اسپوتنیک در این باره اعلام کرد: جولیان‌آسانژ، مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفته است که قصد دارد تعداد زیادی از اسناد و مدارک مربوط به ماجرای ایمیل‌های شخصی «هیلاری‌کلینتون» را تا پیش از انتخابات ماه نوامبر در این کشور افشا کند.

جولیان‌آسانژ به شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: ما دائماً در حال بررسی این موضوع هستیم و مطالب بسیار زیادی را نیز دریافت کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با اسناد درز یافته بیش‌تری نیز مواجه خواهند شد، ادامه داد: قطعاً همین‌طور است. مطالبی که قرار است منتشر شود، انبوهی از اسناد مختلف از مؤسسات و نهادهای گوناگونی است که به مبارزه‌های انتخاباتی مرتبط می‌باشد.

 

مؤسس شبکه افشاگر ویکی‌لیکس تأکید کرد: فکر می‌کنم افشا این اسناد درخور توجه و مهم بوده و نیز می‌تواند بر نتیجه انتخابات در آمریکا تأثیرگذار باشد.