رکوردزنی تولید نفت ۳ میلیون بشکه‌ای در مناطق نفتخیز جنوب

یک مدیر نفتی خبر داد رکوردزنی تولید نفت ۳ میلیون بشکه‌ای در مناطق نفتخیز جنوب مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تولید نفت خام در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مرز ۳ میلیون بشکه در روز گذشت. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بیژن‌عالی‌پور در مراسم […]

یک مدیر نفتی خبر داد

رکوردزنی تولید نفت ۳ میلیون بشکه‌ای در مناطق نفتخیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تولید نفت خام در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مرز ۳ میلیون بشکه در روز گذشت.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بیژن‌عالی‌پور در مراسم افتتاح نمایشگاه هفته دولت با تشریح دستاوردهای این شرکت اظهار کرد: دولت یازدهم دستاوردهای متعددی داشته اما برجسته‌‌ترین آن در صنعت نفت و با بازگشت خارق العاده به سقف تولید قبل از تحریم‌ها نمایان شده است.

وی افزود: در این راستا هم در دوره تحریم و هم در پسابرجام براساس یک برنامه مدون و با لحاظ تمام جوانب، اقداماتی صورت گرفت که توانستیم به یک تولید پایدار در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن دست یابیم که برای اکثر کشورهای تولیدکننده نفت، مایه شگفتی بود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تصریح کرد: این شگفتی از آن‌جا حاصل شد که این کشور‌ها به توان داخلی ما و ظرفیت بومی‌سازی در تدوین دانش فنی و ساخت تجهیزات پیشرفته مورد نیاز صنعت اشراف نداشتند.

عالی‌پور با اشاره به دیگر اقدامات این شرکت در دولت یازدهم گفت: در این مدت به ویژه در یک سال گذشته بخش مهمی از پروژه‌های نیمه تمام، تکمیل و راه‌اندازی شده و تعدادی نیز در آستانه راه‌اندازی است. همچنین بخش مهمی از خطوط لوله، تأسیسات و واحدهای فرآورشی در زمان کاهش‌های تکلیفی تعمیر اساسی، بازسازی و ایمن‌سازی شده است.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه هفته دولت با عنوان «دستاوردهای دولت یازدهم در خوزستان» عصر جمعه (۵ شهریورماه جاری) با حضور استاندار، مسؤولان دستگاه‌های اجرایی استان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در محل نمایشگاه بین‌المللی خوزستان در اهواز برای بازدید عموم دایر است.

 

در غرفه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این نمایشگاه دستاوردهای این شرکت در قالب پوستر، کاتالوگ و فیلم به نمایش گذاشته شده و کارشناسان این شرکت پاسخگوی سؤالات بازدیدکنندگان هستند.