تذکر یک نماینده مجلس درباره احتمال وجود فساد سازمان یافته در شهرداری تهران

نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شد که شهرداری تهران، علاوه بر این که خود با فسادی سازمان یافته مواجه است با تطمیع برخی سازمان‌ها و نهاد‌‌‌ها فساد را به مراکز دیگر کشور نیز کشیده است. به گزارش ایسنا، محمود صادقی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به بخشی […]

نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شد که شهرداری تهران، علاوه بر این که خود با فسادی سازمان یافته مواجه است با تطمیع برخی سازمان‌ها و نهاد‌‌‌ها فساد را به مراکز دیگر کشور نیز کشیده است.

به گزارش ایسنا، محمود صادقی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی به بخشی از سازمان‌ها به لحاظ حسابرسی مالی گفت: گزارشی در روزهای گذشته درمورد تخلفات گسترده شهرداری تهران، منتسب به سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد که در حوزه‌ واگذاری املاک و پروژه‌های مشارکتی به برخی افراد و شرکت‌های مسأله‌دار بود. لذا در این باره از مسؤولین سازمان بازرسی می‌خواهم درمورد صحت و سقم این گزارش اعلام نظر کنند.

 

وی در تذکر دیگر خود خطاب به صدا و سیما گفت: صدا و سیما از سانسور اخبار و انتشار یک‌جانبه آن و تخریب دولت منتخب مردم پرهیز کند و همچنین به این سازمان متذکر می‌شوم که از انعکاس جهت‌دار اخبار مجلس نیز پرهیز کند و درهای این سازمان را به سوی همه افکار و اندیشه‌های داخل نظام باز کند تا بیش از این مردم برای دریافت اخبار واقعی مجبور به مراجعه به رسانه‌های خارجی نشوند.