اجرای طرح‌های جدید عام‌المنفعه صنعت نفت در خوزستان

یک مسؤول نفتی خبر داد اجرای طرح‌های جدید عام‌المنفعه صنعت نفت در خوزستان   طرح‌های جدیدی به ارزش ١٥٠ میلیارد تومان در حیطه مسؤولیت‌های اجتماعی صنعت نفت برای اجرا در استان خوزستان تعریف شده است. محسن‌امیریان، مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز در گفت‌و‌گو با شانا، از تعریف طرح‌های جدید عام‌المنفعه برای اجرا در […]

یک مسؤول نفتی خبر داد

اجرای طرح‌های جدید عام‌المنفعه صنعت نفت در خوزستان

 

طرح‌های جدیدی به ارزش ١٥٠ میلیارد تومان در حیطه مسؤولیت‌های اجتماعی صنعت نفت برای اجرا در استان خوزستان تعریف شده است.

محسن‌امیریان، مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز در گفت‌و‌گو با شانا، از تعریف طرح‌های جدید عام‌المنفعه برای اجرا در استان خوزستان خبر داد و گفت: هم‌اکنون در حال انجام هماهنگی‌های لازم با استانداری خوزستان هستیم و پس از مهیا شدن مقدمات، کار اجرایی آغاز می‌شود.

وی با بیان این که طرح‌های جدید مدنظر، با هدف ساماندهی و تأمین نیازهای آموزشی، بهداشتی و ورزشی ساکنان حاشیه‌نشین شهر اهواز در دستور کار قرار گرفته است، منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها را حدود ١٥٠ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این طرح‌ها ظرف دو تا ۳ سال آینده اجرایی خواهد شد.

امیریان با اشاره به تأکید وزیر نفت بر اهمیت مسؤولیت اجتماعی و انجام اقدام‌های عام‌المنفعه به عنوان الزامی اجتناب‌ناپذیر، ادامه داد: اجرای فعالیت‌های اجتماعی با جدیت پیگیری می‌شود، چراکه توجه به نیاز‌ها و رفاه مردم ساکن در اطراف مناطق عملیاتی، حق این مردم و وظیفه ماست.

 

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز طی دو سال گذشته، ٢٢٠ طرح عمرانی و توسعه‌ای را در زمینه ساخت مسجد، مدرسه، ورزشگاه، راه، بیمارستان و حوزه علمیه در مناطق نفتخیز به منظور افزایش رفاه و آسایش ساکنان این مناطق در دستور کار قرارداده و برآن است در ادامه این روند، امسال ٧٠٠ میلیارد تومان به اجرای پروژه‌های عمرانی اختصاص دهد.