افتتاح و بهره‌برداری از ۲۸ پروژه برق‌رسانی

  افتتاح و بهره‌برداری از ۲۸ پروژه برق‌رسانی  با صرف هزینه‌ای بیش از ۱۱۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال پروژه‌های برق رسانی این شرکت در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسید. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال‌وبختیاری، مدیرعامل این شرکت گفت: همزمان با هفته دولت، ۲۸ […]

 

افتتاح و بهره‌برداری از ۲۸ پروژه برق‌رسانی

 با صرف هزینه‌ای بیش از ۱۱۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال پروژه‌های برق رسانی این شرکت در هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال‌وبختیاری، مدیرعامل این شرکت گفت: همزمان با هفته دولت، ۲۸ طرح برق‌رسانی با هدف تأمین برق مشترکین، پایداری و تقویت شبکه، بهینه‌سازی و اصلاح شبکه‌های برق در هفته دولت در شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، لردگان، اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار، بن و سامان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

سیدروزبه‌هاشمی احداث فاز اول شبکه دومداره ۲۰ کیلو ولت پست شماره۲ شهرکرد تا میدان قمربنی‌هاشم، احداث ۴فیدر خروجی از پست شهرکرد۲ و تکمیل فیدر۶ پست شهرکرد، احداث پایه‌های روشنایی، بهینه‌سازی شبکه و نصب ترانس و تبدیل سیم به کابل جهت افزایش پایداری شبکه و رفع افت ولتاژ را از پروژه‌های قابل افتتاح و بهره‌برداری در شهرستان شهرکرد عنوان کرد.

وی همچنین احداث خط ۳ مداره و تبدیل خط تک‌مداره به دومداره و احداث فیدر ۴ آلونی، احداث خط دومداره چنارمحمودی و تکمیل فیدر۸ لردگان و نصب ترانس و تقویت و توسعه شبکه در شهرستان لردگان و اصلاح شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف، بهینه‌سازی شبکه و نصب ترانس در شهرستان بروجن را از دیگر طرح‌های قابل اجرا در هفته دولت عنوان کرد.

هاشمی همچنین برق‌رسانی به سایت مسکن مهر و نصب روشنایی معابر و اصلاح فیدر پست فارسان، احداث فیدر شماره۳ پست دشتک در اردل، برق‌رسانی روستایی و تبدیل سیم به کابل در کوهرنگ و پروژه‌های بهینه‌سازی، احداث و تقویت شبکه در کیار سامان و بن را از جمله دیگر پروژه‌های قابل افتتاح و بهره‌برداری در استان چهارمحال‌وبختیاری بیان کرد.

 

شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال‌وبختیاری ۳۴۰ هزار مشترک برق در بخش‌های خانگی، کشاورزی، تجاری و صنعتی را تحت پوشش دارد.