ازسرگیری پروازهای کی ال‌ام رویال داچ به ایران

ازسرگیری پروازهای کی ال‌ام رویال داچ به ایران شرکت هواپیمایی کی ال‌ام رویال داچ از ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۶ (۹ آبان) پروازهایش به تهران را ازسرخواهد گرفت. به گزارش ایسنا، این شرکت هواپیمایی اعلام کرد ۴ پرواز هفتگی بین فرودگاه شیفول آمستردام و تهران انجام خواهد گرفت و خدمات پرواز پاریس-تهران را که از ۱۶ […]

ازسرگیری پروازهای کی ال‌ام رویال داچ به ایران

شرکت هواپیمایی کی ال‌ام رویال داچ از ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۶ (۹ آبان) پروازهایش به تهران را ازسرخواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، این شرکت هواپیمایی اعلام کرد ۴ پرواز هفتگی بین فرودگاه شیفول آمستردام و تهران انجام خواهد گرفت و خدمات پرواز پاریس-تهران را که از ۱۶ آوریل ۲۰۱۶ (۲۸ فروردین) ازسرگرفته شده است، کامل خواهد کرد.

پرواز کی‌ال‌ام ۰۴۳۳ روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به وقت محلی از آمستردام به مقصد تهران پرواز خواهد کرد و ساعت ۱:۲۰ دقیقه به وقت محلی در تهران به زمین خواهد نشست و پرواز بازگشت ساعت ۳:۲۰ دقیقه از تهران حرکت خواهد کرد و ۶:۴۵دقیقه به آمستردام می‌رسد.

این پرواز‌ها با یک بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ در سه کلاس مختلف انجام می‌شود.

کی‌ال‌ام از ژوئیه سال ۱۹۹۱ پروازهایش به تهران را آغاز کرد اما در آوریل سال ۲۰۱۳ این پرواز‌ها متوقف شدند. مقامات این شرکت هواپیمایی در آن زمان علت توقف پروازهای این مسیر را دلایل اقتصادی عنوان کردند.

براساس گزارش گلف‌بیزنس، این شرکت ۳۷ پرواز به ۹ مقصد در خاورمیانه دارد که شامل پروازهای جدید به تهران است.

شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی متعددی پس از اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌های غربی، با هدف بهره بردن از فرصت‌های فزاینده در ایران پساتحریم، پروازهایشان به ایران را از سرگرفته‌اند.

 

بریتیش‌ایرویز هم پروازهای مستقیم به تهران را از ۱۴ ژوئیه (۲۴ تیرماه) آغاز کرد. این ایرلاین اکنون ۶ پرواز در هفته به تهران دارد و از زمستان سال ۲۰۱۶ پروازهایش روزانه می‌شوند.