دریافت هزینه‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی

علیرضا بیگی انتقاد کرد دریافت هزینه‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در تذکری با اشاره به آغاز فصل ثبت‌نام مدارس، از دریافت هزینه‌های بسیار معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی انتقاد کرد. به گزارش خانه […]

علیرضا بیگی انتقاد کرد

دریافت هزینه‌های ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در تذکری با اشاره به آغاز فصل ثبت‌نام مدارس، از دریافت هزینه‌های بسیار معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از اولیای دانش‌آموزان در مدارس دولتی انتقاد کرد.

به گزارش خانه ملت، احمد علیرضابیگی در نشست علنی چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به رییس‌جمهور گفت: هیأت دولت و شخص رییس‌جمهور ۱۸ ماه پیش به استان آذربایجان‌شرقی سفر کردند اما از آن زمان تاکنون وعده‌های دولت در خصوص رفع مشکلات این استان محقق نشده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در آن زمان کلنگ آغاز عملیات آزادراه تبریز- بازرگان زده شد اما تاکنون این پروژه حتی یک سانت هم پیشرفت نداشته است. همچنین در این سفر رییس‌جمهور قول تکمیل بزرگراه تبریز به سهند را دادند که تاکنون تنها اقدام انجام شده در این زمینه، تغییر دستگاه اجرایی است.

 

نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: فصل ثبت‌نام مدارس فرا رسیده است و خانواده‌ها هنگام ثبت‌نام فرزندان خود با دریافت هزینه‌های بسیار معادل ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از سوی اولیای مدرسه روبه‌رو هستند، بنابراین نیاز است در شرایط نامساعد فعلی اقتصاد وزیر آموزش و پرورش به قانون اساسی مبنی بر تحصیل رایگان دانش‌آموزان توجه کند.