نشست همکاری‌های مشترک ۴ بانک خصوصی کشور

نشست همکاری‌های مشترک ۴ بانک خصوصی کشور در نشستی به میزبانی بانک سینا، مدیران عامل ۴ بانک خصوصی کشور با یکدیگر دیدار و بر گسترش همکاری‌ها به ویژه در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک تأکید کردند. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی بانک سینا، در این نشست که با حضور مدیران عامل بانک‌های سینا، اقتصادنوین، پارسیان […]

نشست همکاری‌های مشترک ۴ بانک خصوصی کشور

در نشستی به میزبانی بانک سینا، مدیران عامل ۴ بانک خصوصی کشور با یکدیگر دیدار و بر گسترش همکاری‌ها به ویژه در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک تأکید کردند.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی بانک سینا، در این نشست که با حضور مدیران عامل بانک‌های سینا، اقتصادنوین، پارسیان و گردشگری در ادامه همکاری‌های ۴ جانبه قبلی برگزار شد، راه‌های هم‌افزایی و توسعه دامنه اقدامات مشترک این بانک‌ها مورد بحث قرار گرفت.

گفتنی است پیش‌تر نیز ۳ بانک سینا، اقتصادنوین و گردشگری تفاهم‌نامه‌ای را با هدف تسهیل در ارایه خدمات به مشتریان و تأمین مالی پروژه‌های بزرگ به امضا رسانده بودند.

 

تعامل بیش‌تر این بانک‌ها علاوه بر ایجاد فرصت مناسب برای ارایه خدمات بهینه به مشتریان، می‌تواند کاهش هزینه‌های جاری و افزایش بهره‌وری را به همراه داشته باشد و زمینه به اشتراک گذاشتن مزیت‌های هر یک از بانک‌ها را در راستای بالندگی نظام بانکی فراهم آورد.