مسؤولیت اجتماعی بانکداران سینا تأیید شد

مسؤولیت اجتماعی بانکداران سینا تأیید شد همکاران بانک سینا در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه، همزمان با روز بهورز یک دستگاه آمبولانس به مرکز بهداشت منطقه راز و جرگلان در استان خراسان شمالی اهدا کردند. به گزارش مناقصه‌مزایده، در مراسمی با حضور پیشرو، مدیرعامل بانک، برزگری، مدیرعامل بنیاد علوی، ائمه‌جمعه، فرماندار، مسؤولان و اهالی منطقه راز […]

مسؤولیت اجتماعی بانکداران سینا تأیید شد

همکاران بانک سینا در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه، همزمان با روز بهورز یک دستگاه آمبولانس به مرکز بهداشت منطقه راز و جرگلان در استان خراسان شمالی اهدا کردند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، در مراسمی با حضور پیشرو، مدیرعامل بانک، برزگری، مدیرعامل بنیاد علوی، ائمه‌جمعه، فرماندار، مسؤولان و اهالی منطقه راز و جرگلان، یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به مرکز بهداشت منطقه تحویل داده شد.

پیشتر نیز کارکنان بانک سینا با کمک‌های خود، زمینه خرید یک دستگاه آمبولانس را جهت اهدا به مردم منطقه قلعه‌گنج کرمان فراهم کرده بودند. کمک به ساخت مدرسه در این منطقه، اقدام نیک دیگری از سوی همکاران بانک سینا است که مراحل نهایی آن در حال انجام است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

اعطای وام خرید خودرو حمل مسافر بار به مدد جویان کمیته امداد نیز در همین راستا از سوی بانک سینا عملیاتی شده است.