بانک سامان کارت هدیه ارزی می‌دهد

بانک سامان کارت هدیه ارزی می‌دهد بانک سامان به ‌منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان برتر در ایجاد امکانات خرید از طریق کارت‌های ارزی متصل به سوییچ‌های بین‌المللی از درگاه‌های آنلاین و پایانه‌های فروشگاهی، کارت هدیه ارزی عرضه می‌کند. به گزارش مناقصه‌مزایده، رضاحیدری، مدیر مشتریان ویژه و خاص با اعلام این خبر تصریح کرد: مشتریان ویژه […]

بانک سامان کارت هدیه ارزی می‌دهد

بانک سامان به ‌منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان برتر در ایجاد امکانات خرید از طریق کارت‌های ارزی متصل به سوییچ‌های بین‌المللی از درگاه‌های آنلاین و پایانه‌های فروشگاهی، کارت هدیه ارزی عرضه می‌کند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، رضاحیدری، مدیر مشتریان ویژه و خاص با اعلام این خبر تصریح کرد: مشتریان ویژه و خاص بانک می‌توانند، کارت ارزی از ۱۰ تا ۱۰۰۰ دلار تهیه کنند و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

مدیر مشتریان ویژه و خاص بانک سامان اظهار داشت: این کارت به صورت دلاری در شعب سراسرکشور ارایه می‌شود. همچنین امکان انجام خریدهای غیردلاری با توجه به امکانات درگاه خرید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز به‌عنوان نرخ تبدیل وجود دارد.

 

حیدری گفت: دارندگان این کارت‌‌ها می‌توانند از پایانه‌های فروشگاهی نصب‌ شده در فروشگاه‌های طرف قرارداد شرکت ویزا در سراسر جهان یا درگاه‌های فروش اینترنتی در وب‌سایت‌های طرف قرارداد با ویزاکارت استفاده کنند.