برگزاری رویداد فرا ایده با محوریت دریاچه ارومیه در دانشگاه شریف

  دومین رویداد از سلسله رویدادهای فرا ایده با محوریت دریاچه ارومیه و با حضور متخصصین و کارشناسان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا، رویداد فرا ایده سلسله‌ای از رویدادهای برنامه تجاری‌سازی دستاوردهای دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، جهت آشنایی دانشجویان با نیازهای حوزه‌های مختلف کشور، کمک به آن‌ها جهت تفکر و ارایه […]

 

دومین رویداد از سلسله رویدادهای فرا ایده با محوریت دریاچه ارومیه و با حضور متخصصین و کارشناسان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، رویداد فرا ایده سلسله‌ای از رویدادهای برنامه تجاری‌سازی دستاوردهای دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، جهت آشنایی دانشجویان با نیازهای حوزه‌های مختلف کشور، کمک به آن‌ها جهت تفکر و ارایه راهکارهای نوآورانه به منظور حل شدن نیاز‌ها و توانمندسازی آن‌ها به وسیله توسعه مهارت‌های مختلف اجتماعی و فن‌آورانه، به منظور آمادگی برای ورود به عرصه کارآفرینی و کسب و کار می‌باشد.

در این سلسله رویداد‌ها، فعالیت‌های مختلفی از قبیل آشنایی با مشکلات و مسایل و فرصت‌ها، تیم‌سازی و کار تیمی، تفکر و ایده پردازی روی ابعاد گوناگون مسأله، بررسی ابعاد فنی و مالی و بازاری راه‌حل ارایه شده و مشاوره با خبرگان فنی و کسب و کاری انجام می‌شود.

بنا بر این گزارش در روز آخر هر رویداد طی جلسه‌ای رسمی با حضور مسؤولان و فعالان آن حوزه تیم‌ها به ارایه راهکار‌ها و محصولات خود پرداخته و پس از انجام داوری، تیم‌های برتر انتخاب شده و ضمن کسب جوایز از آن‌ها برای اجرایی کردن ایده و راهکار خود حمایت می‌شود.

پس از برگزاری موفق فرا ایده شهری، این بار «فرا ایده آب و محیط‌زیست با همکاری ستاد احیا دریاچه ارومیه» برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت ایده‌ها در «رویداد فرا ایده آب و محیط‌زیست با محوریت دریاچه ارومیه» تا ۱۰ اسفندماه خواهد بود. همچنین کارگاه‌های آموزشی این رویداد از ۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۹ اسفندماه سال جاری ادامه می‌یابد و در روز ۲۰ اسفندماه نیز طرح‌ها داوری خواهند شد.