فراخوان رسمی دفتر سامسونگ ایران برای تعویض گلگسی‌نوت ۷

فراخوان رسمی دفتر سامسونگ ایران برای تعویض گلگسی‌نوت ۷ دفتر سامسونگ در ایران، نحوه مرجوع کردن گلکسی نوت ۷ توسط کاربران ایرانی را اعلام کرد. به گزارش فارس، شرکت سامسونگ ایران در بیانیه‌ای رسمی از مشتریانی که گلکسی‌نوت۷ را تهیه کرده‌اند درخواست کرد با کارشناسان پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند تا امکان تعویض یا مرجوع […]

فراخوان رسمی دفتر سامسونگ ایران برای تعویض گلگسی‌نوت ۷

دفتر سامسونگ در ایران، نحوه مرجوع کردن گلکسی نوت ۷ توسط کاربران ایرانی را اعلام کرد.

به گزارش فارس، شرکت سامسونگ ایران در بیانیه‌ای رسمی از مشتریانی که گلکسی‌نوت۷ را تهیه کرده‌اند درخواست کرد با کارشناسان پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند تا امکان تعویض یا مرجوع کردن این گوشی‌‌ها برایشان فراهم شود.

به دنبال انتشار گزارش‌هایی در خصوص بروز مشکل در استفاده از گلکسی‌نوت۷، شرکت سامسونگ اعلام کرد عرضه جهانی این محصول را به تعویق انداخته تا مطمئن شود دستگاه‌هایی که به دست مشتریان می‌رسند، عاری از هرگونه عیب و نقص هستند. هرچند این محصول هنوز به‌طور رسمی در ایران عرضه نشده است، اما سامسونگ ایران در بیانیه‌ای که روز ۱۵ شهریور ماه منتشر شد از مشتریان خواست درصورتی که این گوشی را در اختیار دارند، با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل کنند.

در بیانیه‌ای که پیش از این شرکت سامسونگ روز ۱۱ شهریور ماه منتشر کرده بود، عنوان شده بود که در کل دنیا ۳۵ عدد از گوشی‌های گلکسی‌نوت۷ با مشکلاتی مواجه شده‌اند و تیم مهندسان سازنده گلکسی‌نوت۷ به سرعت برای حل این مشکل اقدام کرده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد تعداد کمی از گوشی‌‌ها مشکلاتی در سلول‌ باتری‌های‌شان وجود داشته است. سامسونگ به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و احترامی که برای مشتریان خود قائل است، عرضه گلکسی‌نوت۷ در دنیا را به تعویق انداخته تا تیم مهندسی این شرکت، دوباره گلکسی‌نوت۷ را آزمایش کرده و از سلامت گوشی‌‌ها اطمینان حاصل کند.

اگرچه عرضه گلکسی‌نوت۷ در ایران هنوز به صورت رسمی آغاز نشده است، اما از آن‌جا که امکان دارد تعدادی اندکی از این نوع گوشی زودتر از موعد در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته باشد، سامسونگ در ایران تصمیم گرفته است به صورت داوطلبانه امکان بهره‌مندی از اقدامات حمایتی خود را در اختیار مشتریان قرار دهد.

به همین منظور، سامسونگ ایران از صاحبان گلکسی‌نوت۷ تقاضا کرده است حداکثر تا پایان روز ۲۹ شهریورماه ۱۳۹۵ با مرکز مشتریان سامسونگ به شماره ۴۲۱۳۲-۰۲۱ تماس بگیرند. صاحبان گلکسی‌نوت۷ می‌توانند گوشی‌های خود را تعویض یا مرجوع کنند.

 

در بیانیه سامسونگ آمده است به زودی اطلاعات مربوط به زمان فروش رسمی گلکسی‌نوت۷ از طریق وب‌سایت www.SAMSUNG.com و روابط عمومی این شرکت، اعلام می‌شود.