۱۵ روز تا اتمام جشنواره کارت‌های هدیه اقتصادنوین

۱۵ روز تا اتمام جشنواره کارت‌های هدیه اقتصادنوین دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. به گزارش مناقصه‌مزایده، در جشنواره کارت هدیه، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین که از اسفند ماه ۱۳۹۴ تا پایان شهریور ماه صادر شده‌ باشد، به قید قرعه هدایای نقدی دریافت می‌کنند. جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های […]

۱۵ روز تا اتمام جشنواره کارت‌های هدیه اقتصادنوین

دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش مناقصه‌مزایده، در جشنواره کارت هدیه، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین که از اسفند ماه ۱۳۹۴ تا پایان شهریور ماه صادر شده‌ باشد، به قید قرعه هدایای نقدی دریافت می‌کنند.

جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای پول نقد، در دوره‌های ۳ ماهه برگزار می‌شود، در این جشنواره به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، یک امتیاز برای دارنده آن منظور خواهد شد.

 

در پایان جشنواره و پس از برگزاری قرعه‌کشی، کارت‌های برنده از طریق سایت «می‌کارت» اقتصادنوین به آدرس http: //micard.enbank.ir اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند. همچنین با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق دارندگان کارت هدیه می‌توانند از امتیازهای خود مطلع شوند.