مردم از کمپین احیای دریاچه ارومیه حمایت کنند

مردم از کمپین احیای دریاچه ارومیه حمایت کنند نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مردم از کمپین احیای دریاچه ارومیه حمایت کنند. به گزارش ایرنا، نادر قاضی‌پور با بیان این که باید از هر حرکت اجتماعی مثبت در چارچوب قانون حمایت کرد، اظهار کرد: اگر کمپین احیای دریاچه ارومیه به مرز یک […]

مردم از کمپین احیای دریاچه ارومیه حمایت کنند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مردم از کمپین احیای دریاچه ارومیه حمایت کنند.

به گزارش ایرنا، نادر قاضی‌پور با بیان این که باید از هر حرکت اجتماعی مثبت در چارچوب قانون حمایت کرد، اظهار کرد: اگر کمپین احیای دریاچه ارومیه به مرز یک میلیون امضا برسد، شاهد کمک‌های بین‌المللی برای احیای دریاچه ارومیه خواهیم بود.

وی هدف اصلی خود را پیگیری مطالبات مردم عنوان کرد و افزود: اگر به تمامی سؤالات بنده از وزرا توجه کنید، خواهید دید که دغدغه ما مشکلات مردم است.

قاضی‌پور با بیان این که مردم به من رِأی داده‌اند تا حافظ منافع ایران، رهبر انقلاب و آذربایجان باشم، اظهار کرد: قبل از حضور بنده در مجلس، هیچ نماینده‌ای توان گفتن یاشاسین آذربایجان با صدای بلند در مجلس را نداشت و باید اذعان کنم که من پایه‌گذار این سبک هستم.

وی افزود: سطح نمایندگان استان را ارتقا داده‌ام و می‌توانید شواهد این امر را در جامعه مشاهده کنید.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت، با اشاره به حواشی به وجود آمده پس از درگیری خود با خبرنگار روزنامه ایران گفت: به بنده می‌گویند چرا فراکسیون ترک‌زبانان را ایجاد می‌کنید؟ چرا نباید ایجاد کنیم؟ چرا هموطنان کرد فراکسیون کردزبانان دارند ولی آذربایجانی‌ها فراکسیون ترک‌زبانان ندارند؟ آیا ما خطرناک هستیم؟ آذربایجان در طول ۸ سال دفاع مقدس و در عمر ۳۷ ساله نظام جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی قرار دارد.

وی ادامه داد: چرا وقتی نادرقاضی‌پور بیمه خبرنگاران و مسکن خبرنگاران را پیگیری می‌کرد، خوب بود اما حالا که با یک توهین‌کننده برخورد کرده، بد شده است؟

قاضی‌پور با تقدیر از خبرنگاران محلی در حمایت از وی افزود: اگر جای من کسی دیگری بود، برخورد بسیار تندتری با خبرنگار روزنامه ایران می‌کرد؛ چرا که قرار نیست کسی خبرنگار باشد و به قومیت‌ها توهین کند.

 

وی همچنین با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای تغییر نام فرودگاه ارومیه به فرودگاه شهید باکری اظهار کرد: ۲٫۵ سال است که پیگیر تغییر نام فرودگاه ارومیه به فرودگاه شهید باکری هستم و امیدوارم تلاش‌های صورت گرفته نتیجه بخش باشد.