برگزاری اولین مسابقه تمرینی برنامه‌نویسی به صورت آنلاین

  اولین مسابقه تمرینی برنامه‌نویسی به صورت آنلاین از مجموعه رویدادهای مسابقات کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا، اولین مسابقه تمرینی برنامه‌نویسی از مجموعه رویداد‌های مسابقات کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۱۵ اسفند سال جاری به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی مسابقات برگزار خواهد شد. برنامه نویسان و علاقه‌مندان […]

 

اولین مسابقه تمرینی برنامه‌نویسی به صورت آنلاین از مجموعه رویدادهای مسابقات کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، اولین مسابقه تمرینی برنامه‌نویسی از مجموعه رویداد‌های مسابقات کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۱۵ اسفند سال جاری به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی مسابقات برگزار خواهد شد.

برنامه نویسان و علاقه‌مندان به یادگیری برنامه‌نویسی می‌توانند با ثبت نام در این رویداد، در مسابقات تمرینی و همچنین شرکت در ادامه رویدادهای مربوط به مسابقات کدکاپ شرکت کنند.

در این مسابقات سؤالات در سطح‌های مختلف از آسان به سخت سطح‌بندی شده‌اند و زمینه‌ پیشرفت مخاطبان با حل سؤال‌های ساده و آمادگی برای سؤال‌‌ها سخت فراهم شده است. کدکاپ شرایط را برای حضور کسانی که دانش برنامه‌نویسی آن‌ها کم بوده و می‌خواهند بر مهارت برنامه‌نویسی‌ خود بیفزایند نیز فراهم می‌کند و آن‌‌ها را برای حضور در مسابقات بعدی و همچنین آمادگی برای محیط کاری برنامه‌نویسی آماده می‌کند.

 

در این مسابقات از زبان‌های Python, C, C++, Java پشتیبانی می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند به وسیله‌ هر کدام از زبان‌های ذکر شده در مسابقات شرکت‌کنند. همچنین با توجه به این‌که این مسابقات از تعداد زیادی مسابقه تشکیل شده است، این امکان وجود دارد که برای هر مسابقه از هر چند زبان برنامه‌نویسی که لازم است استفاده کنند.