صورت‌های مالی بیمه ایران به تصویب مجمع عمومی رسید

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه ایران، صورت‌های مالی این شرکت در سال ۹۴ به تصویب رسید. به گزارش مناقصه‌مزایده، بنا بر اعلام بیمه ایران، در مجمع سالانه این بیمه که به ریاست قضاوی، معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی و با حضور همتی، رییس کل بیمه مرکزی و […]

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه ایران، صورت‌های مالی این شرکت در سال ۹۴ به تصویب رسید.

به گزارش مناقصه‌مزایده، بنا بر اعلام بیمه ایران، در مجمع سالانه این بیمه که به ریاست قضاوی، معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی و با حضور همتی، رییس کل بیمه مرکزی و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس این شرکت برگزار شد، صورت‌های مالی سال گذشته بیمه ایران مورد بررسی قرار گرفت و پس از توضیحات لازم تصویب شد.

 

محسن پورکیانی رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در گزارش خود به مجمع، هدف استراتژیک این شرکت در سال‌های آتی را ارتقای شفافیت، بهبود خدمات ارایه‌شده، معرفی محصولات و ابزارهای جدید و حرکت به سمت حوزه‌هایی برشمرد که سایر شرکت‌های بیمه به دلیل اندازه کوچک‌تر نمی‌توانند در آن حوزه‌ها وارد شوند. در ادامه، اعضای مجمع نیز نقطه نظرات خود را در خصوص عملکرد شرکت در سال گذشته مطرح و پس از بررسی و تبادل‌نظر در مسایل فنی و حسابرسی، ضمن تشکر از شفافیت گزارش‌های ارایه شده، صورت‌های مالی سال ۹۴ را تصویب کردند.