برانکو: تمایل به ادامه همکاری با پرسپولیس دارم

  سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید خودش از بازیکنان خواسته بود که مشکل‌شان را پیش از تمرین با باشگاه حل کنند. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پر‌سپولیس در پایان تمرین این تیم درباره اتفاقاتی که در تمرین روز دوشنبه رخ داد، اظها‌ر کرد: روز دوشنبه نخواستیم ریسک کنیم. به همین خاطر تمرینی انجام ندادیم […]

 

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس می‌گوید خودش از بازیکنان خواسته بود که مشکل‌شان را پیش از تمرین با باشگاه حل کنند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پر‌سپولیس در پایان تمرین این تیم درباره اتفاقاتی که در تمرین روز دوشنبه رخ داد، اظها‌ر کرد: روز دوشنبه نخواستیم ریسک کنیم. به همین خاطر تمرینی انجام ندادیم و به خاطر مشکلی که وجود داشت از بازیکنان خواستم که با حضور در باشگاه مشکلاتشان را حل کنند.

وی افزود: طارمی به باشگاه رفت تا با مدیرعامل صحبت کند. من هم با طاهری جلسه خواهم داشت تا با یکدیگر صحبت کنیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در ادامه درباره حواشی که مهدی طارمی در تمرین ایجاد کرده بود هم افزود: البته ما نمی‌توانیم رفتار او را تأیید کنیم. خبرنگاران جزو همکاران ما محسوب می‌شوند. ما باید همیشه رفتار مناسبی با اصحاب رسانه داشته باشیم، اما احتمالاً طارمی عصبانی بوده که رفتار بدی از خود نشان داده است.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: ما تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم انجام می‌دهیم. در نظر داشته باشید امسال باشگاه درباره مطالبات مالی خیلی بهتر از سال گذشته عمل کرده است.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در پاسخ به سؤالی درباره سفرش به امارات هم توضیح داد: در امارات جلسات کاری داشتم و هیچ مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی انجام نداده‌ام. تمرکز من فقط روی پر‌سپولیس است و به دنبال این هستم که وظایفم را به‌طور کامل انجام دهم.

او در پاسخ به این سؤال که طاهری اعلام کرده برای برانکو برنامه بلند مدتی دارد آیا شما قصد همکاری با باشگاه پر‌سپولیس را دارید یا خیر، خاطر‌ نشان کرد: طبیعتاً در حال‌ حاضر تمام تمرکزمان بر روی بازی‌‌ها است و تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم. ما تمایل همکاری داریم، ولی هنوز فرصت نکرده‌ایم درباره جزییات صحبت کنیم. الان مهم‌ترین مسأله تمرکز بر روی بازی‌‌ها است. البته باشگاه باید از زمانی که در اختیار دارد، استفاده کند و با بازیکنان مذاکره و قرارداد آن‌ها را تمدید کند. من و طاهری فعلاً درگیر کارهایمان هستیم و فرصت نکرده‌ایم درباره ادامه همکاری صحبت کنیم.

برانکو درباره دیدار پر‌سپولیس مقابل سایپا هم گفت: به خاطر نتیجه‌ای که به دست آمد، از هو‌اد‌ا‌ران عذرخواهی می‌کنم. ما باید بهتر از این نتیجه‌ بگیریم. هو‌اد‌ا‌ران بزرگ‌ترین سرمایه باشگاه و انرژی ما محسوب می‌شود، از آن‌ها تشکر می‌کنم که در بازی‌‌ها از ما حمایت می‌کنند. خیلی غمگین هستم که نتوانستیم به پیروزی برسیم و دل آن‌ها را شاد کنیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس در پایان درباره دیدار دوستانه پر‌سپولیس با ستارگان هنر و موسیقی هم گفت: این دیدار در تعطیلات عید نوروز برگزار خواهد شد.