پرداخت خسارت ۹ میلیاردی مهندسی

پرداخت خسارت ۹ میلیاردی مهندسی  بیمه آسیا خسارت ۹ میلیارد ریالی گروه صنعتی شادیلون را پرداخت کرد. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی بیمه آسیا و در جهت تکریم بیمه‌گذاران و پرداخت خسارت‌های به حق در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن، چک خسارت ۹ میلیارد ریالی گروه صنعتی شادیلون توسط فرامرزخجیر، معاون مدیرعامل بیمه آسیا در بیمه‌های […]

پرداخت خسارت ۹ میلیاردی مهندسی

 بیمه آسیا خسارت ۹ میلیارد ریالی گروه صنعتی شادیلون را پرداخت کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی بیمه آسیا و در جهت تکریم بیمه‌گذاران و پرداخت خسارت‌های به حق در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن، چک خسارت ۹ میلیارد ریالی گروه صنعتی شادیلون توسط فرامرزخجیر، معاون مدیرعامل بیمه آسیا در بیمه‌های اموال تحویل نماینده این گروه صنعتی شد.

بنابر این گزارش، پیرو اعلام خسارت بیمه‌گذار و هماهنگی مدیریت بیمه‌های مهندسی و ریسک‌های متنوع بیمه آسیا، تیم‌های کارشناسی متخصص بیمه به همراه کارشناسان حوزه‌های ساختمان، برق و ماشین‌آلات نساجی به محل حادثه اعزام و پس از ارزیابی و برگزاری جلسات کارشناسی، میزان خسارت ۹ میلیارد ریال تعیین و چک آن به نماینده این گروه صنعتی تحویل می‌شود.

 

این گزارش می‌افزاید: در روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ سالن تولید و بسته‌بندی محصول شرکت نوبافت شادیلون (متعلق به گروه صنعتی شادیلون) دچار حریق می‌شود که با تلاش کارکنان و تیم اطفای حریق کارخانه و حضور تیم آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، حریق کنترل و اطفا می‌شود.