دستگیری یک مدیر نفتی به اتهام رشوه چند میلیارد تومانی

  «آ.م» یکی از مدیران یک شرکت بزرگ نفتی که مدت ۱۵ سال در این شرکت مشغول به‌کار بوده است چندی پیش به اتهام دریافت رشوه چند میلیارد تومانی بازداشت شد. به گزارش فارس، ۳ روز قبل یکی از مدیران یک شرکت بزرگ نفتی به دلیل دریافت رشوه از یکی از شرکت‌های طرف قرارداد بازداشت […]

 

«آ.م» یکی از مدیران یک شرکت بزرگ نفتی که مدت ۱۵ سال در این شرکت مشغول به‌کار بوده است چندی پیش به اتهام دریافت رشوه چند میلیارد تومانی بازداشت شد.

به گزارش فارس، ۳ روز قبل یکی از مدیران یک شرکت بزرگ نفتی به دلیل دریافت رشوه از یکی از شرکت‌های طرف قرارداد بازداشت شد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که «آ.م» مدت ۱۵ سال در این شرکت مشغول به‌کار بوده است و برخی از پروژه‌های توسعه‌ای این شرکت را نیز مدیریت کرده است.

پس از انتشار دستگیری این مدیر شرکت که در اولین ساعات دستگیری و منتشر شد، برخی از رسانه‌ها سعی داشتند در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری موضوع فساد اقتصادی این فرد را به دولت قبل نسبت دهند که در همین رابطه مشخص شد رشوه اخذ شده این فرد اخیراً صورت گرفته است.

نام برده به اتهام دریافت رشوه بازداشت شده است که رشوه دریافتی وی چند میلیارد تومان است.

براساس این گزارش حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به انتشار خبر دستگیری یکی از مدیران این مجموعه گفت براساس نظر سازمان بازرسی کل کشور، یکی از قراردادهای این شرکت نفتی دچار مشکل بوده و در آن اخذ رقم‌هایی دیده می‌شود که البته این‌که این ارقام رشوه تلقی شود یا خیر با نظر قاضی دادگاه است.

 

محسنی اژه‌ای ادامه داده است در این پرونده تاکنون یک نفر دستگیر شده اما هنوز تحقیقات مقدماتی در حال انجام است.